42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Koszykówka Dziewcząt i Chłopców - Finał Wojewódzki

 

W dniu 27 marca 2019 roku w hali OSiR III w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce dziewcząt.

V miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 199.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 199 uległa ZSO z Łasku-Kolumny 22:30 oraz SP 9 ze Skierniewic 13:27.

 

W dniu 28 marca 2019 roku w hali OSiR III w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców.

II miejsce zajął zespół SMS Szkoły Podstawowej M. Gortata w składzie: Kacper Ambroziak, Jędrzej Antczak, Ksawery Antczak, Wiktor Bartczak, Łukasz Blomberg, Maciej Kenig, Marcin Kiełbasa, Viacheslaw Kostenko, Jan Łatczak, Piotr Skweres, Olaf Różycki, Michał Rusin, Jakub Satkiewicz, Krzysztof Sawiak, Szymon Sawiak;

nauczyciel – mgr Piotr Zych;

dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS SP M. Gortata pokonała drużynę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 z Tomaszowa Mazowieckiego 56:27 i Szkoły Podstawowej nr 4 z Sieradza 42:21.

W meczu o I miejsce uległa zespół Szkoły Podstawowej nr 9 ze Skierniewic 24:44.

 

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana - Finał Wojewódzki

 

W dniu 21 marca br. roku w hali sportowej SP 205 przy ul. Dąbrówki 1 odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w grach i zabawach klas I - IV. W zawodach brały udział 40-osobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Tomaszowa Mazowieckiego, Szkoły Podstawowej nr 2 z Zelowa, Szkoły Podstawowej nr 5 ze Zgierza, Szkoły Podstawowej nr 9 z Kutna, Szkoły Podstawowej z Morska oraz gospodarz Szkoła Podstawowa nr 205 z Łodzi.

Rywalizacja finałowa zakończyła się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 205 - Łódź – Mistrz województwa łódzkiego

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 - Tomaszów Mazowiecki

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 - Zelów

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5 - Zgierz

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 - Kutno

VI miejsce – Szkoła Podstawowa - Morsko

 

Skład Szkoły Podstawowej nr 205: Oliwier Andrysiak, Filip Bednar, Dominik Biedrzycki, Marika Cywińska, Katarzyna Dudek, Marcel Filanowski, Oskar Fudała,  Oliwia Gil, Marcel Grzegorzewski, Artur Iwaniak, Michał Jędraszczyk, Kaja Jędruszczak, Piotr Kacprzak, Łukasz Kajewski, Jakub Kiwalski, Fabian Kolesiński, Jagoda Korona-Trzebalska, Natasza Kowalska, Zofia Kozińska, Emilia Kozłowska, Jakub Kuniach, Kacper Leśniewski, Iga Łabądź, Mikołaj Łaniecki, Nikola Małycha, Lena Matusiak, Pola Możdżeń, Milena Nejman, Kacper Nowak, Maja Nowosielska, Weronika Nowosielska, Maciej Pardyka, Julia Perkowska, Jakub Piestrzyński, Hanna Porada, Michalina Sachoń, Julia Stępień, Nadia Stępień, Dominik Zelcer, Szymon Żeleszkiewicz;

nauczyciel – mgr Agnieszka Kozińska,

Dyrektor Szkoły – mgr Magdalena Czwartosz-Bujnowicz.

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Wojewódzkich

 

W dniu 5 lutego br. w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w mini piłce siatkowej dziewcząt.

IV miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Nelly Adamczewska, Aleksandra Balicka, Maja Buczek, Amelia Gwadera, Roksana Hankiewicz, Hanna Małachowska, Hanna Pawlikowska, Roksana Pruszkowska, Natasza Szeliga, Julia Wiśniewska, Amelia Wojtysiak;

nauczyciel – mgr Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 34 uległa zespołowi SP 4 z Aleksandrowa Łódzkiego 1:2 oraz pokonała zespół SP 1 z Łowicza 2:0.

W meczu o III miejsce uległy zespołowi SP 1 z Łasku  0:2 (-20, -23).

 

Niezwykle zacięty okazał się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców, którego zwycięzca otrzymał bilet na Mistrzostwa Polski w Głuchołazach. Szkoła Podstawowa nr 56 z Łodzi trafiła do grupy z SP 6 Zduńska Wola oraz bardzo silną SP 4 Ozorków, w składzie której występowali aktualni Mistrzowie Polski Kinder+Sport. Pierwszego rywala podopieczni trenera Krzysztofa Domagały pokonali 2:0 (25:5; 25:12). Utytułowanego rywala z Ozorkowa Łodzianie pokonali również w stosunku 2:0 i nadspodziewanie łatwo w setach (25:12 ; 25:5). Po wygraniu grupy rywalem Łodzian w finale był zespół z Tomaszowa. Mecz był bardzo zacięty zarówno w pierwszym jak i drugim secie. Pierwszy set dla SP 56 25:21. W drugim przez większość seta prowadzili Tomaszowienie, jednak po zaciętej końcówce (25:23) to Pięćdziesiątaszósta cieszyła się z Mistrzostwa Województwa Łódzkiego.

Szkoła Podstawowa nr 56 będzie w Głuchołazach broniła tytułu Mistrza Polski, który zdobyła w 2018 roku.

Skład MISTRZÓW Województwa:

Dawid Walenciak, Jakub Szczepański, Bartosz Kozłowski, Olek Rybiński, Igor Markiewicz, Szymon Szustowski, Adam Modrzejewski, Filip Brzeziński, Szymon Szcześniak, Chalyi Iliia.

Dyrektorem szkoły jest Włodzimierz Kurek.

Trenerem zespołu jest KRZYSZTOF DOMAGAŁA.

Igrzyska Dzieci - Szachy - Finał Wojewódzki

 

W dniu 18 grudnia 2018 roku w Spółdzielczym Domu Kultury „SEM” w Zgierzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy drużynowe.

W kategorii Igrzysk Dzieci III miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 172 w składzie: Antoni Krawczyk, Wojciech Murawski, Aleksander Rudolf, Piotr Stępień, Michalina Zadroznik. Opiekun – mgr Artur Ważny, dyrektor Szkoły – dr Magdalena Jankowska.

 

 

Igrzyska Dzieci - Pływanie Drużynowe - Finał Wojewódzki

 

W dniu 11 grudnia 2018 roku na pływalni „Nawa” w Skierniewicach  odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym.

W kategorii dziewcząt startowały zespoły: SP 5 z Konstantynowa Łódzkiego, Publiczna SP 6 z Radomska, SP 9 ze Skierniewic, SP 1 z Opoczna, SP 5 z Łasku oraz SP 137 z Łodzi.

II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 137 w składzie: Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Natalia Łobejko, Barbara Mączkowska, Natalia Piekarska, Kamila Rudzińska;

nauczyciel – mgr Piotr Kapczyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Ewa Morzyszek-Banaszczyk.

 

W kategorii chłopców startowały zespoły: Sportowa SP 3 z Aleksandrowa Łódzkiego, SP 2 z Pajęczna, SP 9 ze Skierniewic, SP 1 z Opoczna, SP 10 z Sieradza oraz SP 173 z Łodzi.

Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Julian Świderski, Miłosz Świderski, Franciszek Strzelecki, Oliwier Król, Mikołaj Koch, Oskar Lewenphaut, Mateusz Wojtczak;

nauczyciel – mgr Magdalena Piątkiewicz

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.