42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Finał Wojewódzki

 

W dniu 18 lutego br. w hali K. S. „Wifama” w Łodzi odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w piłce siatkowej „4” dziewcząt.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Maja Bernat, Maja Buczek, Anna Dąbrowska, Hanna Derczyńska, Roksana Hankiewicz, Amelia Marciniak, Hanna Pawlikowska, Patrycja Piestrzeniewicz, Marcelina Pietrzak, Gabriala Ryczkowska, Wiktoria Wielamek;

nauczyciel – mgr Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 34 pokonała SP 1 z Bełchatowa 2:0 i uległa zespołowi SP 1 z Łasku 1:2, późniejszemu zdobywcy I miejsca

W meczu o III miejsce pokonały zespół SP 4 z Aleksandrowa Łódzkiego  2:1.

 

19.02 w hali łódzkiej WIFAMY rozegrał się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w siatkówce chłopców. Do walki w dwóch grupach stanęło sześciu mistrzów rejonu Województwa Łódzkiego.

Pięćdziesiąta szósta w fazie grupowej gładko rozprawiła się 2:0 ze szkołami z Bełchatowa i Zduńskiej Woli. W finale po bardzo zaciętym meczu uległa minimalnie 1:2 Szkole Podstawowej nr 2  z Ozorkowa.

Skład zespołu: Szymon Szcześniak, Adam Modrzejewski, Filip Małecki, Olek Rybiński, Wojtek Olejniczak, Igor Markiewicz, Bartosz Urbański, Daniel Kuraś, Błażej Kowalczyk, Oliwier Pilarczyk.

Dyrektorem Szkoły jest Włodzimierz Kurek.

TRENEREM REPREZENTACJI SZKOŁY JEST KRZYSZTOF DOMAGAŁA

 

Igrzyska dzieci - Piłka Ręczna - Finał Wojewódzki

 

W dniu 16 grudnia 2019 roku w hali „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki - Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt z udziałem SP 2 z Koluszek, SP 16 z Pabianic, SP 1 z Kutna, SP z Klonowa, SP z Makowisk oraz SP 149 z Łodzi.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 149 pokonując w fazie grupowej Szkołę Podstawową nr 2 z Koluszek w rzutach karnych 3 : 2 (w czasie podstawowym 6 : 6) oraz Szkołę Podstawową nr 16 z Pabianic 7 : 5.

W meczu finałowym ze Szkołą Podstawową nr 1 z Kutna odnotowano wynik 4 : 4, w rzutach karnych dziewczęta uległy  kutnowiankom 1 : 3.

Skład SP 149: Patrycja Ignatowska, Iga Jaguś, Natalia Jędrzejczyk, Aleksandra Kałucka, Zuzanna Kaźmierczak, Nela Malinowska, Michalina Mysiak, Katarzyna Petrus, Hanna Połec, Aneta Rutkowska, Barbara Skura, Gabriela Wawrzyniak, Iga Wójcik;

nauczyciel – mgr Marcin Oleksaiewicz,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

W dniu 18 grudnia 2019 roku w hali „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoła Podstawowa nr 4 z Wielunia, Szkoła Podstawowa z Parzęczewa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Łowicza, Szkoła Podstawowa z Ujazdu, Szkoła Podstawowa nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 202 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 202 pokonując w grupie SP 1 z Łowicza 16 : 3 oraz SP z Ujazdu 9 : 7. W meczu finałowym drużyna uległa SP 16 z Piotrkowa Trybunalskiego 7 : 14.

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 202 – Filip Dobek, Mateusz Grabarczyk-Żałobny, Paweł Gralewski, Michał Jarząbek, Aleksander Mielcarz, Mateusz Nowak, Krzysztof Owczarek, Krzysztof Płoszaj, Eryk Skorupski, Kamil Słupczyński, Franciszek Sokal, Maciej Zorn;

nauczyciel – mgr Witold Kapral,

dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk.

.

 

 

 

Igrzyska Dzieci - Szachy - Finał Wojewódzki

 

W dniu 11 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 8 w Zgierzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szachy drużynowe.

W kategorii Igrzysk Dzieci IV miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 172, natomiast VIII miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 44.

Igrzyska Dzieci - Tenis Stołowy - Finał Wojewódzki

 

W dniu 27 listopada 2019 roku w hali sportowej OSiR-u w Rawie Mazowieckiej odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – tenisie stołowym dziewcząt.

V miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 182., VII miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 71.

 

W dniu 28 listopada 2019 roku w hali sportowej OSiR-u w Rawie Mazowieckiej odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci – tenisie stołowym chłopców.

VII miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 182 natomiast, IX miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 71.

 

Igrzyska Dzieci - Unihokej - Finał Wojewódzki

 

W dniu 22 listopada 2019 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w unihokeju chłopców.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 19 w składzie: Adam Bryja, Filip Guraj,  Piotr Jędrzejczak, Bartosz Kądziela, Paweł Kospin, Oliwier Kowalczyk, Krzysztof Majak, Szymon Malara, Kacper Rybczyński, Tymon Sadło, Szymon Sadowski, Szymon Śledź;

nauczyciel – mgr Łukasz Ławniczak;

dyrektor Szkoły – mgr Bogumiła Adamska

W trakcie Turnieju drużyna SP 19 pokonała zespoły: SP z Kądrobia 5:0 oraz SP z Grabowa 5:1. W meczu o I miejsce ulegli Szkole Podstawowej nr 9 z Sieradza 2:3.

 

Gratulujemy!

 

Igrzyska Dzieci - Sztafety Pływackie Finał Wojewódzki

 

W dniu 14 listopada 2019 roku na pływalni „Nawa” w Skierniewicach  odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym.

W kategorii dziewcząt startowały zespoły: SP 5 z Konstantynowa Łódzkiego, SP 9 ze Skierniewic, SP 12 z Tomaszowa Mazowieckiego, SP 5 z Łasku oraz SP 149 z Łodzi.

II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 149 w składzie: składzie: Martyna Grabarczyk, Patrycja Igantowska, Natalia Polińska, Hanna Połeć, Aneta Rutkowska, Barbara Skura;

nauczyciel – mgr Anna Chojecka,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

W kategorii chłopców startowały zespoły: SP 1 z Aleksandrowa Łódzkiego, SP 2 z Piotrkowa Trybunalskiego, SP 9 ze Skierniewic, SP 1 z Opoczna, SP 5 z Łasku oraz SP 173 z Łodzi.

Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Olaf Gdakowicz, Jan Kaszubski, Piotr Piątkiewicz, Feliks Rubin, Miłosz Świderski, Krystian Selder, Oliwier Urbaniak;

nauczyciel – mgr Ewa Kadłubiec,

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna - Finał Wojewódzki

W dniu 7 czerwca 2019 roku w Rząśni odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w piłce nożnej chłopców.

I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 137 w składzie: Hubert Błoch, Julian Cieplucha, Bartosz Golmont, Jan Juśkiewicz, Kacper Kwiatkowski, Patryk Michalski, Maksymilian Wojciechowski, Oskar Zawadzki;

nauczyciel – mgr Dawid Przezak;

dyrektor Szkoły – mgr Ewa Morzyszek-Banaszczyk.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna Szkoły Podstawowej nr 137 pokonała Szkołę Podstawową nr 10 z Sieradza 1:0 oraz Szkołę Podstawową nr 1 ze Tomaszowa Mazowieckiego także 1:0.

W meczu finałowym o I miejsce pokonali drużynę Szkoły Podstawowej nr 4 ze Skierniewic 4:2.

 

Igrzyska Dzieci - Trójbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Wojewódzkich

 

W dniu 11 czerwca br. Kutnie odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

W Mistrzostwach brało udział 12 zespołów dziewcząt i 11 zespołów chłopców. 

Łódź reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 79 w kategorii dziewcząt zajmując VI miejsce oraz Szkoła Podstawowa nr 205 w kategorii chłopców zajmując VIII miejsce.

 

 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Chłopców - Finał Mistrzostw Polski

 

W dniach 30.05. – 02.06.2019 roku w Głuchołazach odbyły się finał ogólnopolski – Igrzyska dzieci – w piłce ręcznej chłopców.

XII miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 202 w składzie: Antoni Metrycki, Michał Kolasiński, Mateusz Wojciechowski, Kacper Kosior, Mateusz Klimczak, Stanisław Lewandowski, Damian Mikulski, Borys Majchrzak, Oskar Mielcarz, Witold Majewski, Hubert Walczak, Seweryn Kaźmierczak;

nauczyciel – mgr Witold Kaprol,

dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk.

W trakcie Turnieju w fazie grupowej drużyna SP 202 pokonała Szkołę Podstawowa z Kwidzyna 9 : 6, uległa Szkole Podstawowej nr 4 z Kętrzyna 6 : 12 oraz Szkole Podstawowej nr 14 z Zielonej Góry 10 : 16.

W fazie o miejsca IX-XVI pokonali Szkołę Podstawową nr 4 z Obornik Wielkopolskich 8 : 7 i ulegli Szkole Podstawowej nr 9 z Legnicy 8 : 12.

Niestety w meczu o XI miejsce przegrali pechowo ze Szkołą Podstawowa nr 3 z Białej Podlaskiej 11 : 12.

Igrzyska Dzieci - Czwórbój LA - Finał Mistrzostw Wojewódzkich

 

W dniu 30 maja br. na obiektach MOSiR w Łowiczu odbył się Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal lub skok wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 10 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców.

W kategorii dziewcząt III miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55 w składzie: Anna Dukowska, Lena Jaskóła, Zuzanna Kamińska, Magdalena Łąpieś, Andżelika Sołdan, Maria Wichrowska, Karina Woźniak, Julia Załoga,

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski, Dyrektor Szkoły: mgr Anna Rytwińska.

IV miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 79.

W kategorii chłopców IX miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 202.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.