42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna

 

Klasyfikacja I rzutu

Dziewczęta:                                   Chłopcy:

1. SP 34.         792 pkt                    1. SP 79.         701 pkt

2. SP 55.         730 pkt                    2. SP 55          693 pkt

3. SP 79.         545 pkt                    3. SP 44.         412 pkt

4. SP 44.         409 pkt                    4. SP 34.         341 pkt

5. SP 26.         369 pkt.                   5. SP 26.         251 pkt

 

Klasyfikacja II rzutu

Dziewczęta:                                   Chłopcy:

1. SP 55.         587 pkt                    1. SP 55.         421 pkt

2. SP 34.         568 pkt                    2. SP 79          380 pkt

3. SP 79.         448 pkt                    3. SP 34.         240 pkt

4. SP 44.         394 pkt                    4. SP 44.         233 pkt

 

Klasyfikacja po II rzutach

Dziewczęta:                                   Chłopcy:

1. SP 34.         1360 pkt                    1. SP 55.         1114 pkt

2. SP 55.         1317 pkt                    2. SP 79          1081 pkt

3. SP 79.         993 pkt                      3. SP 44.         645 pkt

4. SP 44.         803 pkt                      4. SP 34.         581 pkt

5. SP 26.         369 pkt.                     5. SP 26.         251 pkt

 

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - II rzut

 

W dniu 13.10.2022 na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9 rozegrany zostanie II rzut Ligi LA. Początek rywalizacji o godzinie 10:30

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Liga LA

 

Pierwszy Rzut Ligi zostanie rozegrany 7 października 2022 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9.

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 21 września 2022 roku w Parku im. Baden-Powella odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada – w sztafetowych biegach przełajowych

W kategorii Igrzysk Dzieci dziewcząt kolejność końcowa:

  1. SP 184                    czas     18:11
  2. Salezjańska SP                   18:33
  3. SP 55                                  18:37
  4. SP 198                                19:00
  5. SP 149                                19:11
  6. Szkoła Mistrzów KOKORO 19:17

Awans do finału wojewódzkiego:   Szkoła Podstawowa nr 184

                                                           Salezjańska Szkoła Podstawowa

 

Skład SP 184: Lena Kołodziejczak, Alicja Michalska, Jagoda Niedziela, Alicja Pietrus, Nina Ryger, Maja Sendkowska;

nauczyciel – mgr Dawid Psyta,

Dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

Skład Salezjańskiej SP: Ksenia Bogusiak, Idalia Chwiałkowska, Zofia Jabłońska, Z|uzanna Słodkiewicz, Hanna Wrzesińska, Julia Zielonka;

nauczyciel – mgr Marek Cygan,

Dyrektor Szkoły – mgr Tina Darulewska.

 

W kategorii Igrzysk Dzieci chłopców kolejność końcowa:

  1. SP 55                         czas     16:33
  2. Salezjańska SP                      16:41
  3. SP 202                                   16:51
  4. SP 184                                   16:59
  5. SP 162                                   17:09
  6. SP 149                                   17:16

Awans do finału wojewódzkiego:   Szkoła Podstawowa nr 55

                                                           Salezjańska Szkoła Podstawowa

Skład SP 55: Jan Grzelak, Mateusz Grzelak, Dawid Klimkiewicz, Jakub Mazurkiewicz, Kacper Skóra, Szymon Sobczyk;

nauczyciel – mgr Joanna Chrobot,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Skład Salezjańskiej SP: Michał Deina, Jakub Górzyński, Gabriel Kaczyński, Szymon Paskal, Jerzy Sokołowski, Konstanty Zwierzak;

nauczyciel – mgr Marek Cygan,

Dyrektor Szkoły – mgr Tina Darulewska.

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - IV rzut

 

Po rozegraniu czterech rzutów Lekkoatletycznej Ligi Szkół Podstawowych, w których to zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: 60m, 60m ppł, 600m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

 

Klasyfikacja Dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 55

2. Szkoła Podstawowa nr 34

3. Szkoła Podstawowa nr 44

4. Szkoła Podstawowa nr 79

 

Klasyfikacja Chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 55

2. Szkoła Podstawowa nr 44

3. Szkoła Podstawowa nr 79

4. Szkoła Podstawowa nr 34

5. Szkoła Podstawowa nr 61

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Finał Wojewódzki

 

W dniu 21 czerwca 2022 roku Kutnie odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

W Mistrzostwach brało udział 10 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców.

 

Łódź reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 55 w kategorii dziewcząt zajmując
III miejsce
w składzie: Hanna Cisło, Nina Dereczeniuk, Dominika Florczak, Nikoleta Lelonkiewicz, Maja Milczarek, Celestyna Olczak, Alicja Pawlak; nauczyciel – mgr Daniek Rutkowski Dyrektor szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Ponadto w kategorii dziewcząt startowała Szkoła Podstawowa nr 162 zajmując ostatecznie
V miejsce.

Szkoła Podstawowa nr 55 w kategorii chłopców zajęła IV miejsce, a szkoła Podstawowa
nr 79 zajęła V miejsce.

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Mistrzostwa Łodzi

 

W dniu 2 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 55 przeprowadzone zostały Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

W Mistrzostwach brało  udział po 11 zespołów dziewcząt i chłopców.

 

Tytuł Mistrzyń Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie: Maja Milczarek, Celestyna Olczak, Hanna Cisło, Dominika Florczak, Nikoleta Lelonkiewicz;

nauczyciel – mgr Łukasz Gębarski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Wicemistrzynie Łodzi to zespół Szkoły Podstawowej nr 162 w składzie: Natasza Tomaszewska, Julia Kaduczek, Daria Adamczyk, KieuANh Hoang, Karolina Tkaczyk

nauczyciel – mgr Dariusz Sprawka,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Wartołowska.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55             809 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 162           762 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 71               742 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 34               687 pkt.
  5. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  671 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 173             627 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 79               625 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 14               610 pkt.
  9. SM „Kokoro”                                    607 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 120            576 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 51              504 pkt.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Mateusz Grzelak, Jakub Mazurkiewicz, Dawid Wojtczak – Matusiak, Adam Szewczyk, Adam Gogulski;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Wicemistrzowie Łodzi to zespół Szkoły Podstawowej nr 79 w składzi: Aleksander Kłaczek, Dominik Marcjanek, Patryk Witek, Tymoteusz Gracz, Stanisław Korpacki

nauczyciel – mgr Zofia Sygdziak,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wituła.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55        627 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 79        577 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 162        515 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 71          469 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 34          461 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 120       443 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 173       441 pkt.
  8. SM „Kokoro”                              424 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 14         410 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 51         355 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 166       324 pkt.

 

Uczennice SP 55 i 162 oraz uczniowie SP 55 i 79 mają prawo startu w finale wojewódzkim trójboju, który odbędzie się 21 czerwca br. w Kutnie.

 

Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniach 18 maja 2022 r. na obiektach sportowych przy XLVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Czernika 1/3 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 14 zespołów dziewcząt i 14 zespołów chłopców.

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34
w składzie: Hanna Jóźwiak, Zuzanna Kalisz, Alicja Młodzińska, Nikola Szedzińska, Wiktoria Zarzycka, Lena Zbróg;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 34              1046 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 55                961 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 79                941 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 184              909 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 71                764 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 173              736 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 44                713 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 14                684 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 190              624 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 199              551 pkt.
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3   536 pkt.
  12. Szkoła Podstawowa nr 202              453 pkt.
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4   444 pkt.
  14. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   413 pkt.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Jan Grzelak, Mateusz Grzelak, Wiktor Reszke, Marcin Staszewski, Collin Trzepałkowski, Stanisława Zając;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55                   853 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 44                   779 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 79                   757 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 162                 746 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 184                 699 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 14                   687 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 199                 680 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 202                 633 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 34                   573 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 190                 511 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 45                   517 pkt.
  12. Szkoła Podstawowa nr 166                 422 pkt.
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4      352 pkt.

wyniki szczegółowe zawodów 

 

Uczennice SP 34 i SP 55 oraz uczniowie SP 55 będą reprezentowali Łódź w finale wojewódzkim czwórboju, który odbędzie się 31 maja br. w Bełchatowie

Igrzyska Dzieci - Trójbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody zostaną rozegrane w dniu 2 czerwca 2022. na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9. 

komunikat organizacyjny nr 2 

Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się w dniu 18 maja 2022, na boisku XLVII LO w Łodzi, ul. Czernika 1/3. Zgłoszenia należy przesłać do dnia 16 maja do godziny 10:00

 

komunikat organizacyjny

godziny startów

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.