513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - II rzut

Zawody odbędą się 20 października 2021 r, na boisku pry Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9.

Wstępny program minutowy:

11:00          60 m przez płotki dziewcząt

11:30          60 m przez płotki chłopców               skok w dal dziewcząt

12:00          rzut piłeczką palantową chłopców

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - I rzut

W dniu 30 września na boisku Szkoły Podstawowej nr 55 w Łodzi odbył się I rzut Ligi LA w ramach Igrzysk Dzieci. Na starcie stanęły zespoły: SP 34, SP 44, SP 55 oraz SP 61. Chłopcy rywalizowali w biegu na 60 m orz skoku w dal a dziewczęta w biegu na 60 m i rzucie piłeczką palantową.

wyniki skoku w dal

Zawody odbędą się 30 września na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9.

chłopcy - 60 m przez płotki i rzut piłeczką palantową

Konkurencje w III rzucie Ligi (luty/marzec)

dziewczęta - skok wzwyż

chłopcy - skok wzwyż

Konkurencje w IV rzucie Ligi (kwiecień):

dziewczęta - 60 m przez płotki i cross 600 m

chłopcy - 60 m przez płotki i cross 1000 m

Igrzyska Dzieci - Czwórbój LA - Finał Mistrzostw Województwa

W dniu 28 maja br. w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal lub skok wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 5 zespołów dziewcząt i 3 zespoły chłopców.

W kategorii dziewcząt IV miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34.

W kategorii chłopców II miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 202 w składzie: Jan Machaj, Patryk Słowiński, Kamil Sobótka, Leonardo Sagrini, Julian Niedźwiedź, Filip Dobek,

nauczyciel – mgr Michał Beta,

Dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk.

Igrzyska Dzieci - Czwórbój LA - Finał Mistrzostw Łodzi

W dniach 20 maja br. na obiektach AZS przy ul. Lumumby 22/26 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 5 zespołów dziewcząt i 5 zespołów chłopców.

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34
w składzie: Anna Danielak, Anna Dąbrowska, Hanna Głowacka, Roksana Hankiewicz, Nikola Szedzińska, Lena Zbróg;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 34   842 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 79   828 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 55   757 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 162   620 pkt.
  5. Szkoła Mistrzów KOKORO   469 pkt.

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 202
w składzie
: Filip Dobek, Jan Machaj, Julian Niedźwiedź, Leonardo Sagrini, Patryk Słowiński, Kamil Sobótka;

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 202   761 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 34   746 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 55   624 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 79   508 pkt.
  5. Szkoła Mistrzów KOKORO   398 pkt.

Uczennice SP 34 oraz uczniowie SP 202 będą reprezentowali Łódź w finale wojewódzkim czwórboju, który odbędzie się 28 maja br. w Aleksandrowie Łódzkim.

Gratulujemy!

Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju LA - Igrzyska Dzieci

Zawody odbędą się 20 maja na stadionie AZS Łódź przy ul. Lumumby 22/24. W tym roku wyjątkowo tego samego dnia startują dziewczęta i chłopcy.

Mistrzostwa Łodzi w Trójboju LA - Igrzyska Dzieci (zawody korespondencyjne)

Zawody zostaną rozegrane w dniu 8 czerwca na obiektach zainteresowanych szkół.

W dniu 16.10.2020 odbył się I rzut Ligi Lekkoatletycznej. Zawodniczki i zwodnicy rywalizowali w biegu na dystansie 60 m oraz rzucie piłeczką palantową