Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

facebook_page_plugin

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Mistrzostwa Województwa

W dniu 11 czerwca 2024 roku Kutnie odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

W Mistrzostwach brało udział 12 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców.

Łódź w kategorii dziewcząt reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 71, która zajęła VI miejsce oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7, która zajęła VIII miejsce.

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 71 – Oliwia Prochoń – zajęła I miejsce w punktacji łącznej wszystkich trzech konkurencji.

Szkoła Podstawowa nr 55 w kategorii chłopców w składzie: Nicholas Adamczewski, Szymon Baliński, Max Grzelakowski, Bartosz Wegner, Piotr Zapisek; nauczyciel – mgr Łukasz Gębarski, dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska zajęła III miejsce, a Sportowa Szkoła Podstawowa M. Gortata zajęła IX miejsce.

Igrzyska Dzieci - Czwórbój LA - Finał Wojewódzki

W dniu 5 czerwca 2024 roku w Zduńskiej Woli odbył się Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal lub skok wzwyż, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 9 zespołów dziewcząt i 11 zespołów chłopców.

W kategorii dziewcząt V miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 55.

IX miejsce zdobył zespół Salezjańskiej Szkoły Podstawowe.

W kategorii chłopców III miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 79 w składzie: Hryhorii Danylchenko, Franciszek Gajewski, Mateusz Kuba, Dominik Marcjanek, Jan Stefaniak, Partyk Witek;

nauczyciel – mgr Zofia Sygdziak,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wituła.

V miejsce zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55.

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Finał Mistrzostw Łodzi

W dniu 4 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Trójboju LA. Do rywalizacji stanęło 11 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców.

W dniu 22 maja 2024 r. na obiekcie Rudzkiego Klubu Sportowego
przy ul. Rudzkiej 37 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 19 zespołów dziewcząt i 14 zespołów chłopców.

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie: Hanna Cisło, Kornelia Kociło, Nikoleta Lelonkiewicz, Maja Milczarek, Celestyna Olczak, Alicja Pawlak, Marcelina Starzyńska;

nauczyciel – mgr Łukasz Gębarski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 551228 pkt.
  2. Salezjańska Szkoła Podstawowa 1120 pkt.
  15. Szkoła Podstawowa nr 173  637 pkt.
  16. ZS-P nr 3                         625 pkt.
  17. Szkoła Podstawowa nr 33  592 pkt.
  18. Szkoła Podstawowa nr 6  576 pkt.
  19. Szkoła Podstawowa nr 111  426 pkt.

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Tymon Wolan, David Wojtczak-Matusiak, Mateusz Grzelak, Jakub Mazurkiewicz, Leon Mróz, Bartosz Karbownik;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 551019 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 79  875 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 19  743 pkt.
  4. Salezjańska Szkoła Podstawowa  696 pkt.
  13. Szkoła Podstawowa nr ŁSO  450 pkt.

Uczennice SP 55 i Salezjańskiej SP oraz uczniowie SP 55 i SP 79 będą reprezentowali Łódź w finale wojewódzkim czwórboju, który odbędzie się 5 czerwca br. w Zduńskiej Woli.

W dniu 4 czerwca odbędzie się Finał Mistrzostw Łodzi w Trójboju LA na boisku Przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9.

komunikat organizacyjny

Zawody odbędą się w dniu 22 maja na stadionie RKS Łódź, ul. Rudzka 37. Dziewczęta swoją rywalizację rozpoczną o 10:00 a chłopcy o 12:00

komunikat zawodów

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - rzut III

Zawody odbędą się 14 marca o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9

Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe - Finał Mistrzostw Łodzi

W dniu 10 października został rozegrany Finał Mistrzostw Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło 20 zespołów dziewcząt i 19 zespołów chłopców

Klasyfikacja Dziewcząt:

Mistrz Łodzi - Szkoła Podstawowa nr 79

Oliwia Gierzek, Ewa Jakubik, Natasza Florczyk, Aleksandra Gralewska, Pola Sokalszczuk, Nauela Lalewicz, dyrektor szkoły Anna Wituła, nauczyciel Dagmara Sygdziak

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55

Hanna Kowalska, Kornelia Kociło, Dominika Florczak, Maja Milczarek, Agata Cisło, Alicja Rojewska, Lena Kucharska, dyrektor szkoły Anna Rytwińska, nauczyciel Łukasz Gębarski

III miejsce - Salezjańska Szkoła Podstawowa

wyniki szczegółowe

Klasyfikacja Chłopców:

Mistrz Łodzi - Szkoła Podstawowa nr 55

Jakub Mazurkiewicz, Leon Mróz, Piotr Bojda, Mateusz Grzelak, Grzegorz Florczak, Patryk Zarzycki, Szymon Baliński, Piotr Wosiak, dyrektor szkoły Anna Rytwińska, nauczyciel Daniel Rutkowski

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 198

Mateusz Kacprzak, Oskar Kuryło, Tymon Libusz,, Tymon Michalski, Jan Skłodowski, Szymon Tkacz; nauczyciel – mgr Bartosz Olejarczyk, Dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

III miejsce - Szkoła Podstawowa M. Gortata

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna - II rzut

Zawody odbędą się 19 października na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9.

Zgłoszenia do 17.10.2023 godz. 22:30

Igrzyska Dzieci - Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - I rzut

Zawody odbędą się 28 września 2023 na "Orliku" przy Szkole Podstawowej nr 55 w Łodzi, ul. Mackiewicza 9. W zawodach mogą wystartować dzieci z rocznika 2011, 2012, 2013 i młodsi.

Zgłoszenia do 26.09.2023 godz. 20:00