42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Finał Mistrzostw Wojewódzkich

 

W dniu 24 stycznia 2024 roku w obiekcie OSiR w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców. Uczestniczyły w nim: Szkoła Podstawowa nr 3
z Pabianic, Szkoła Podstawowa nr 2 z Łowicza, Szkoła Podstawowa nr 6 ze Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa Tomek z Tomaszowa Mazowieckiego, Szkoła Podstawowa nr 184 z Łodzi oraz Szkoła Podstawowa nr 7 z Radomska.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 184.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 184 pokonała Szkołę Podstawową nr 3 z Pabianic 43:`19 oraz Szkołę Podstawową nr 7 z Radomska 37:12.

W meczu o I miejsce zawodniczy ulegli zespołowi  Szkoły Podstawowej nr 2 z Łowicza 26:49.

                                       

Skład Szkoły Podstawowej nr 184: Kacper Balcerski, Kacper Grzelak, Miłosz Klimczak, Bartosz Kowalewski, Kamil Kulaziński, Juliusz Kuśmierek, Filip Mańkowski, Jakub Olejnicki, Jan Skowroński, Mateusz Warych, Franciszek Witek, Mikołaj Witkowski;

nauczyciel – mgr Dawid Psyta

dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

 

W dniu 23 stycznia 2024 roku w obiekcie OSiR w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce dziewcząt. Uczestniczyły w nim: Szkoła Podstawowa nr 13 z Bełchatowa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Aleksandrowa Łódzkiego, Szkoła Podstawowa nr 9 ze Skierniewicz,  Szkoła Podstawowa nr 10 z Sieradza, Szkoła Podstawowa TOMEK z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Szkoła Podstawowa nr 34 z Łodzi.

V-VI miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34.

W trakcie Turnieju w grupie eliminacyjnej drużyna SP 34 uległa Szkole Podstawowej nr 9 ze Skierniewic 3:55 oraz Szkole Podstawowej nr 13 z Bełchatowa (zwycięzcy Finału) 5:66.

 

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 13 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 34  odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska dzieci – w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkół Podstawowych  nr 34, 142, 198
i Szkoły Podstawowej M. Gortata

Wyniki rozegranych meczów:

SP 34              – SP M. Gortata            29 : 13

SP 142            – SP 198                     20 : 27

SP M. Gortata – SP 198                      22 : 16

SP 34              – SP 142                    54 : 13

SP 142            – SP M. Gortata           12 : 34

SP 198            – SP 34                      18 : 32

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Anna Bilaus, Barbara Cichoń, Sonia Cichowicz, Hanna Derczyńska, Maj Gwóźdź, Amekia Konczyk, Natalia Jóźwiak, Wiktoria Jóźwiak, Garbiela Kolasińska, Klaudia Kosterna, Malina Kwapińska, Maja Nowosielska, Hanna Popielarczyk;

nauczyciel – mgr Daiva Jodeikaite,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

 

Kolejne miejsca:   II – SP M. Gortata,    III – SP 198,    IV – SP 142.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 34 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 23.01.2024 r. w Skierniewicach. 

 

W dniach 18 i 20 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 198 przy ul. Czajkowskiego 14 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 19, Szkoły Podstawowej nr 142, Szkoły Podstawowej nr 162, Szkoły Podstawowej nr 184 oraz gospodarz – Szkoła Podstawowa nr 198.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 184            – SP 142         61 : 16

SP 198            – SP 19             8 : 39

SP 184            – SP 162         44 : 30

SP 142            – SP 198         15 : 20

SP 162            – SP 19           53 : 35

SP 184            – SP 19           61 : 17

SP 142            – SP 162         18 : 30

SP 184            – SP 198         50 : 17

SP 142            – SP 19           12 : 46

SP 162            – SP 198         47 : 30

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 184 w składzie: Kacper Balcerski, Kacper Grzelak, Miłosz Klimczak, Bartosz Kowalewski, Kamil Kulaziński, Juliusz Kuśmierek, Filip Mańkowski, Jakub Olejnicki, Jan Skowroński, Mateusz Warych, Mikołaj Witkowski;

nauczyciel – mgr Dawid Psyta

dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

 

Kolejne miejsca:   II – SP 162,    III – SP 19,   IV – SP 198,   V – SP 142.

 

Drużyna SP 184 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 24.01.2024 r. w Skierniewicach. 

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy dziewcząt zostanie rozegrany 13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 34 w Łodzi, ul. Ćwiklińskiej 9. W zawodach wezmą udział zespoły: SP 34, SP 142, SP 198, SP M. Gortata

 

komunikat organizacyjny

 

Turniej finałowy chłopców zostanie rozegrany 18 i 20 grudnia w Szkole Podstawowej nr 198 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14. W zawodach wezmą udział zespoły: SP 19, SP 142, SP 162, SP 184, SP 198

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa A – 198, 34, Salezj., 79 (org: SP 198)

Wyniki Grupa B – Gortat, 142, 6, 55 (org: SP 142.)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych 13-30.11.2023 r.

Turniej finałowy 14.12.2023 r. z udziałem: A1, B1, A2, B2

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa E – 184, 162, 189, C2 (org: SP 162)

Wyniki Grupa F – 142, C1, 19, 199, 198 (org: SP 198)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 05.12.2023 r.

Turniej finałowy 15.12.2023 r. z udziałem: E1, F1, E2, F2, F3

Igrzyska Dzieci - Koszykówka chłopców - Ćwierćfinał Mistrzostw Łodzi

 

Wyniki Grupa A – 160, 184, 19., 55 (org: SP 184)

Wyniki Grupa B – II1, 142, 182, VI2 (org: SP 142)

Wyniki Grupa C – Salezj. VI1, II2., 41 (org: Salezj. SP)

Wyniki Grupa D – 162, 125, 199, SPSK (org: SP 199)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 17.11.2023 r.

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Eliminacje

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – 11, 198 6, 160 (org: SP 198)

Wyniki Grupa II  – Salezj., Gortat, Edukacja, 38 (org: Salezj.)

Wyniki Grupa III – 79, 142, Bernardyni, 94, ZS-P 3 (org: SP 142)

Wyniki Grupa IV – 34, Kokoro, 55, 189 (org: SP 34)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 30.10.2032 r.

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – 199, 114, 204, 160 (org: SP 199)

Wyniki Grupa II – 198, 79, 109, 6 (org: SP198)

Wyniki Grupa III – Salezj., 182, 94, ZNP (org: Salezj.)

Wyniki Grupa IV – 162, 19, 64, 14 (org: SP 162)

Wyniki Grupa V – 55, 38, ZS-P 4 125 (org: SP 55)

Wyniki Grupa VI – 34, 189, Bernardyni, ZS-P 7 (org: SP 34)

Komunikat Grupa VII – 142, 51, 41, Edukacja (org: SP 142)

Wyniki Grupa VIII– 184, Kokoro, SPSK, Gortat (org: SP 184)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 20.10.2023 r.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.