42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Koszykówka Dziewcząt i Chłopców - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 20 marca br. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska dzieci – w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkół Podstawowych  nr 11, 71, 160 i 199.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 11 – SP 71            47 : 18

SP 199 – SP 160        56 : 20

SP 71 – SP 160          44 : 39

SP 11 – SP 199          18 : 38

SP 199 – SP71           39 : 24

SP 160  – SP 11         49 : 44

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 199 w składzie: Zuzanna Błaszczyk, Agata Chwalbińska (2009), Agata Chwalbińska (2008), Anna Chwalbińska, Paulina Gryta, Weronika Herman, Karolina Karwacińska, Zuzanna Kowalska, Dominika Matelska, Martyna Matelska, Karolina Neidek, Martyna Perlińska, Zuzanna Śwircz;

nauczyciele – mgr Michał Borowiak, Radosław Darnikowski;

dyrektor Szkoły – mgr Anna Wojciechowska.

Kolejne miejsca:   II – SP 11,    III – SP 160,    IV – SP 71.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 199 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 27.03.2019 r. w Skierniewicach.

 

W dniu 21 marca br. w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Ćwiklińskiej 9 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkół Podstawowych  nr 34, 41, 199  i SMS M.Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 199 – SMS Gortata          30 : 48

SP 41 – SP 34                        26 : 35

SMS Gortata  – SP 34           46 : 28

SP 199 – SP 41                      30 : 25

SP 41 – SMS Gortata            23 : 53

SP 34 – SP 199                      39 : 55

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa M. Gortata w składzie: Kacper Ambroziak, Jedrzej Antczak, Ksawery Antczak, Wiktor Bartczak, Łukasz Blomberg, Maciej Kenig, Viacheslaw Kostenko, Jan Łatczak, Piotr Skweres, Olaf Różycki, Michał Rusin, Jakub Satkiewicz, Krzysztof Sawiak, Szymon Sawiak;

nauczyciel – mgr Piotr Zych;

dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.

Kolejne miejsca:   II – SP 199,    III – SP 34,    IV – SP 41.

 

Drużyna SMS SP M. Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 28.03.2019 r. w Skierniewicach.

Igrzyska Dzieci - Koszykówka Dziewcząt i Chłopców - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody dziewcząt zostaną rozegrane 20 marca w Szkole Podstawowej nr 11 w Łodzi, ul. Hufcowa 20a. O tytuł Mistrzyń Łodzi zmierzą się zespoły: SP 11, SP 199, SP 160, SP 71

 

komunikat organizacyjny

 

Chłopcy o tytuł Mistrz Łodzi zmierzą się 21 marca w Szkole Podstawowej nr 34 w Łodzi, ul. Ćwiklińskiej 9. W zawodach wystąpią: SP 199, SP 41, SP 34, SMS Gortata

 

komunikat organizacyjny zmiana

Igrzyska Dzieci - Koszykówka - Losowanie grup eliminacyjnych

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa I – SP 11, ZS-P 5, SP 202

Wyniki Grupa II – SP 199, SP 19, SP 6

Wyniki Grupa III – SP 160, SP 70, SP 173

Wyniki Grupa IV – SP 71, SP 5, SP 79

Komunikat Grupa V – SP 34, ZS-P 3, SP 40

Komunikat Grupa VI – SP 142, SP 14, SP 38 zmiana

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – SP 173, SP 65, SP 79, SP 11

Wyniki Grupa II – SP 190, SP 71, SP 122, SP 125

Wyniki Grupa III – SP 34, SP 40, ZS-P 5, SP 19

Komunikat Grupa IV – SP 199, SP 55, Gortat zmiana

  

wyniki losowania

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.