42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Finał Wojewódzki

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 W ŁODZI MISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

12 stycznia w 47 LO odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej chłopców. Szkoła Podstawowa nr 56 jako Mistrz Łodzi reprezentowała w tym turnieju  nasze miasto.

 W pierwszej grupowej fazie rozgrywek pokonała SP 12 z Tomaszowa Mazowieckiego 2:1 oraz szkołę z Krzyworzeki 2:0. Te zwycięstwa dały Pięćdziesiątejszóstej pierwsze miejsce w grupie i grę o złoto w ścisłym finale turnieju.

Po drugiej stronie siatki stanęła Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej.  SP 56 gładko wygrała mecz finałowy 2:0 zdobywając tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego premiowany awansem do finałów Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: Kacper Wojciechowski (kapitan zespołu), Bartosz Krzeszewski, Kacper Kłos, Filip Kowalski, Franciszek Ziółkowski, Szymon Piasecki, Tymon Klimek, Piotr Lada, Tomasz Pakos, Przemysław Kurek, Wojciech Trzciński.

Trenerem reprezentacji jest: KRZYSZTOF DOMAGAŁA 

 

W dniu 11 stycznia 2024 r. w hali MOSiR im. Zgierskich Olimpijczyków w Zgierzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w piłce siatkowej „4” dziewcząt.

I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34.

 

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 34 pokonała SP 1 z Łasku 2:0 oraz SP 3
z Pabianic także 2:0.

W meczu o I miejsce dziewczęta pokonały drużynę SP 10 z Tomaszowa Mazowieckiego  2:0.

 

Skład zespołu SP 34: Zuzanna Adamczyk, Barbara Cichoń, Zuzanna Derczyńska, Hanna Dobrosz, Amelia Jończyk, Natalia Jóźwiak, Wiktoria Jóźwiak, Maja Nowosielska, Blanka Sielgowska, Adrianna Stencel;

Nauczyciel – mgr Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

 

Kolejność końcowa:

I m.     - SP 34 Łódź

II m.    - SP 2 Tomaszów Mazowiecki

III m.   - SP 1 Łask

IV m. - PSP 7 Radomsko

V m.    - SP 3 Pabianice

VI m.  - SP 1 Rawa Mazowiecka

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 34 tym samym uzyskała awans do finału ogólnopolskiego.

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 12 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Ćwiklińskiej 9 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP nr 42, SP nr 56, SP 169 oraz SP nr 34.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 56              – SP 42           2 : 0    

SP 34              – SP 56           2 : 0

SP 42              – SP 34           0 : 2

Drużyna SP 169 stawiła się na zawody w składzie niezgodnym z regulaminem.

 

I miejsce oraz tytuł Mistrzyń Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej
nr 34
w składzie: Zuzanna Adamczyk, Barbara Cichoń, Hanna Derczyńska, Hanna Dobrosz, Amelia Jończyk, Natalia Jóźwiak, Wiktoria Jóźwiak, Hanna Masierek, Maja Nowosielska, Blanka Stasiczek, Adrianna Stencel, Maja Stępień;

nauczyciel – mgr Marcin Sapiński;

dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

 

Kolejne miejsca:       II – Szkoła Podstawowa nr 56          

                                   III – Szkoła Podstawowa nr 42                    

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 34 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 11 stycznia 2024 r. w Zgierzu.

 

W dniu 13 grudnia 2023 roku. w Szkole Podstawowej nr 137 przy ul. Florecistów 3B odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w piłce siatkowej chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP nr 42, SP nr 56, SP nr 91 oraz SP nr 137.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 56             – SP 137         2 : 0    

SP 91              – SP 42           2 : 0

SP 137            – SP 42           1 : 2

SP 56             – SP 91           2 : 0    

SP 91              – SP 137         0 : 2

SP 42              – SP 56           0 : 2

 

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 56 w składzie: Igor Bliźniewski, Tymon Klimek, Kacper Kłos, Filip Kowalski, Bartosz Krzeszewski, Przemysław Kurek, Maciej Leszczyński, Piotr Lada, Tomasz Pakos, Szymon Piasecki, Wojciech Trzciński, Kacper Wojciechowski, Franciszek Ziółkowski;

nauczyciel – mgr Krzysztof Domagała,

dyrektor Szkoły – mgr Włodzimierz Kurek.

 

Kolejne miejsca:        II – Szkoła Podstawowa nr 137        

                                   III – Szkoła Podstawowa nr 91                    

                                   IV – Szkoła Podstawowa nr 42

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 56 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się w dniu 12 stycznia 2024 roku w Łodzi. 

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy dziewcząt odbędzie się w 12 grudnia w szkole Podstawowej nr 34 w Łodzi, ul. Ćwiklińskiej 9. W zawodach wezmą udział zespoły: SP 34, SP 42, SP 56 SP 169

 

komunikat organizacyjny

 

Turniej finałowy chłopców odbędzie się w 13 grudnia w szkole Podstawowej nr 137 w Łodzi, ul.  Florecistów 3b. W finale wystąpią: SP 42, SP 56, SP 91, SP 137

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Piłka Siatkowa - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta

Komunikat Grupa D – 34, 42, Salezj. (org: SP 42)

Komunikat Grupa E – 169, 56 55 (org: SP 55)

Termin rozegrania: do dnia 04.12.2023 r.

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa A– 56, 42, 120, Salezj. (org: SP 56)

Wyniki Grupa B – 137, 91, 55, 184 (org: SP 91)

Termin rozegrania: do dnia 30.11.2023 r.

Igrzyska Dzieci - Siatkówka - Eliminacje

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – 34, 64, Gortat (org: SP 34)

Wyniki Grupa II – 42, 169, 193 (org: SP 42)

Komunikat Grupa III – 111, 55, Społ1., 14 (org: SP 111)

Wyniki Grupa IV – 173, 79, 120, 137 (org: SP 173)

Wyniki Grupa V – 91, Salezj., 36, 182 (org: SP 91)

Komunikat Grupa VI– 56, 189, Edukacja, 33 (org: SP 56)

Turnieje eliminacyjne sędziowane przez nauczycieli uczestniczących szkół.

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 20.10.2023 r.

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – 56, 55, 79, 64 (org: SP 56)

Wyniki Grupa II – 137, Edukacja, 173, 12 (org: SP 137)

Komunikat Grupa III – 91, 182, Gortat, Salezj. (org: SP 91)

Komunikat Grupa IV – 42, 184, 193, 174, 14 (org: SP 42)

Turnieje eliminacyjne sędziowane przez nauczycieli uczestniczących szkół.

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 27.11.2023 r.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.