-2°C

Łódź

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Tenis Stołowy - Finał Mistrzostw Łodzi

W dniach 19 - 20 listopada zostały rozegrane Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym

wyniki zawodów

Zawody odbędą się w dniach 19 - 20 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 198 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14.

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Tenis Stołowy Dziewcząt - Finał Wojewódzki

W dniu 27 listopada 2018 roku w hali sportowej ZSP w Wieruszowie odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – tenisie stołowym dziewcząt.

X miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 149., XI miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 71.

W dniach 20 - 21 listopada został rozegrany turniej finałowy w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci. Na starcie stanęło 19 zespołów.