42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Ćwierćfinał Mistrzostw Łodzi

 

Chłopcy:

Grupa A – I1, 41, III3 (org: SP …)

Komunikat Grupa B – 184, III2, 125 (org: SP 184)

Komunikat Grupa C – III1, 182, I3 (org: SP …)

Grupa D – 6, I2, 162 (org: SP 6)

Termin rozegrania grup ćwierćfinałowych do dnia 16.12.2022 r.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - eliminacje

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa I – ZS-P 3, Mileszki, SP 198, SP 38, P 6  (org: SP 198)

Komunikat Grupa II – SP 142, SP 125, ZS-P 4, SP 41 (org: SP 142)

Komunikat Grupa III – SP 34, SP 79, SP 199, SP 40 (org: SP 34) zmiana

Wyniki Grupa IV– SP 160, SP 11, SP 64 (org: SP 11)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – Gortat, SP 34, SP 71, SP 64 (org: SP 71) 

Wyniki Grupa II – SP 184, SP 162, SP 182, SP 79, SP 3 (org: SP 184)

Komunikat Grupa III – SP 55, SP 40, ZS-P 4, SP 160, SPSK (org: SP 55)

Grupa IV– SP 142, SP 6, SP 125, SP 41, Mileszki (org: SP 142)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka 3x3 - Finał Wojewódzki

 

W dniu 14 czerwca 2022 r. na obiekcie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu odbyły się Mistrzostw Województwa Łódzkiego – Igrzyska Dzieci – w koszykówce 3x3 dziewcząt
i chłopców.

W Turnieju brało udział 6 zespołów dziewcząt oraz 6 zespołów chłopców.

 

W kategorii dziewcząt tytuł Mistrzyń Województwa - I miejsce - zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 142 w składzie: Lena Dąbrowska, Julia Garwacja, Zuzanna Matias, Lena Michalska;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

 

 

Tytuł Wicemistrza Województwa łódzkiego - II miejsce - w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Bartosz Ambroziak, Adam Małolepszy, Stanisław Wdowczyk, Jan Zbróg;

nauczyciel – mgr Daiva Jodeikaite,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka 3x3 - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 15 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 160 przy ul. A. Struga 23 A odbyły się Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce 3x3 dziewcząt
i chłopców.

W Turnieju brało udział 6 zespołów dziewcząt oraz 9 zespołów chłopców.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce                     – Szkoła Podstawowa nr 198

II miejsce                    – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

III miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 160

IV miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 141

V miejsce                    – Szkoła Podstawowa nr 34

VI miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 40

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 198 w składzie: Julia Kifer, Wiktoria Kozłowska, Amira Triki;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce                     – SMS Szkoła M. Gortata

II miejsce                    – Szkoła Podstawowa nr 199

III miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 34

IV miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 38

                                   – Szkoła Podstawowa nr 40

                                   – Szkoła Podstawowa nr 55

                                   – Szkoła Podstawowa nr 160

                                   – Szkoła Podstawowa nr 204

                                   – Szkoła Podstawowa nr 205

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej M. Gortata w składzie: Dawid Cichocki, Jan Feldman, Karol Kołodziejczyk, Szymon Rzeźniczak;

nauczyciel – mgr Rafał Antoszewski;

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

 

Drużyny SP 198 oraz SMS SP M. Gortata będą reprezentowały Łódź w finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się w dniach 20 czerwca br. w Sieradzu.

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Finał Wojewódzki

 

W dniu 30 marca 2022 roku w Łasku - Kolumnie odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce dziewcząt. W turnieju uczestniczyły: Szkoła Podstawowa nr 4 z Sieradza, Szkoła Podstawowa nr 1 z Aleksandrowa Łódzkiego, Szkoła Podstawowa nr 9 z Kutna, Szkoła Podstawowa z Ujazdu oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 z Łodzi.

III miejsce zajął Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w składzie: Sabina Kos, Amelia Krasoń, Aleksandra Matusiak, Inga Miedzianko, Klaudia Olczyk, Julia Ołubek, Oliwia Podkoń, Natalia Puchalska, Wiktoria Rydlińska, Klaudia Stasiak, Jadwiga Trześniewska;

nauczyciel – mgr Elżbieta Nowak;

dyrektor Szkoły – mgr Elżbieta Jurek.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna ZS-P nr 3 uległa w grupie zespół Szkoły Podstawowej nr 4 z Sieradza 19:20 oraz pokonała Szkołę Podstawową nr 1 z Aleksandrowa Łódzkiego 31:27. W meczu o III miejsce dziewczęta pokonały drużynę Szkoły Podstawowej z Ujazdu 39:33.

 

W dniu 31 marca 2022 roku w Kutnie odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce chłopców.

I miejsce zajął zespół SMS SP M. Gortata w składzie: Ksawery Antczak, Dawid Cichocki, Jan Feldman, Adam Kołodziejczak, Tomasz Musialik, Marcel Pawelec, Szymon Rzeźniczak, Krzysztof Sawiak, Jan Wojtasik;

nauczyciel – mgr Piotr Trepka,

Dyrektor – mgr Katarzyna Snuszka

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS SP M. Gortata pokonała w grupie zespoły Szkoły Podstawowej nr 7 z Kutna 75:43 i Szkoły Podstawowej nr 5 z Wielunia 75:27.

W meczu finałowym o I miejsce pokonali Szkołę Podstawową nr 7 z Tomaszowa Mazowieckiego 63:29.

 

Kolejne miejsca:         II m.  – SP 7 Tomaszów Mazowiecki

                                   III m. – SP 7 Kutno

                                   IV m. – SP 3 Piotrków Trybunalski                         

                                   V m.  – SP 5 Wieluń                                     

                                                SP Wola Zaradzyńska

 

Drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego SP M. Gortata będzie reprezentowała województwo łódzkie podczas finału ogólnopolskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Igrzyska Dzieci - Minikoszykówka - Finał Wojewódzki

 

W dniu 21 marca 2022 roku Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce dziewcząt. Uczestniczyły w nim: Szkoła Podstawowa nr 13 z Bełchatowa, Szkoła Podstawowa nr 1 z Aleksandrowa Łódzkiego, Szkoła Podstawowa nr 4 z Sieradza,  Szkoła Podstawowa nr 2 z Łowicza, Szkoła Podstawowa TOMEK z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Szkołą Podstawowa nr 198 z Łodzi.

I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 198.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 198 pokonała Szkołę Podstawową nr 13
z Bełchatowa 32:12 i Szkołę Podstawową nr 2 z Łowicza 26:18.

W meczu o I miejsce zawodniczki pokonały zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1
z Aleksandrowa Łódzkiego 33:17.                                

Skład Szkoły Podstawowej nr 198: Natalia Borkowska, Tola Chamielec, Lena Dąbrowska, Julia Garwacka, Dominika Górniak, Judyta Materka, Zuzanna Matias, Lena Michalska, Natasza Stań, Anna Szczech, Julia Żołądek;

nauczyciel – mgr Anna Chodera;

dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

 

 

W dniu 21 marca 2022 roku Szkole Podstawowej nr 4 w Sieradzu odbył się finał wojewódzki –  Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców. Uczestniczyły w nim: Szkoła Podstawowa z Piątku, Szkoła Podstawowa nr 9 ze Skierniewic, Zespół Szkolno-Predszkolny nr 4 z Tomaszowa Mazowieckiego, Szkoła Podstawowa nr 12 z Piotrkowa Trybunalskiego, Szkoła Podstawowa z Czech oraz Szkoła Podstawowa nr 34 z Łodzi.

III miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34.

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 34 pokonała Szkołę Podstawową z Piątku 28:14
i uległa Szkole Podstawowej nr 9 ze Skierniewic 9:30.

W meczu o III miejsce zawodniczy pokonali zespół ze Szkoły Podstawowej z Czech 23:16.                                      

Skład Szkoły Podstawowej nr 34: Bartosz Ambroziak, Aleksander Barwiński, Antoni Boczkowski, Juliusz Karkusiński, Adam Małolepszy, Wojciech Marcińczak, Filip Miłosz, Aleksander Natkaniec, Franciszek Szymański, Miłosz Walczak, Stanisław Wdowczak, Jan Zbróg;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński;

dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 23 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 184 przy ul. Syrenki 19 A odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 55, 199, 184 oraz SMS SP M.Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 55                                   – SP 199                       10 :   84

SP M. Gortata                        – SP 184                     117 :     2

SP 199                                  – SP 184                     107 :   13

SP 55                                    – SP M. Gortata             13 : 107        

SP M. Gortata                         – SP 199                       61 :   26

SP 184                                   – SP 55                           9 :   20

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół SMS SP M.Gortata w składzie: Ksawery Antczak, Dawid Cichocki, Jan Feldman, Adam Kołodziejczak, Tomasz Musialik, Marcel Pawelec, Krzysztof Sawiak, Szymon Sawiak, Jan Wojtasik;

nauczyciel – mgr Piotr Zych;

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

Kolejne miejsca:       II – Szkoła Podstawowa nr 199   

                                   III – Szkoła Podstawowa nr 55   

                                   IV – Szkoła Podstawowa nr 184   

 

Drużyna SMS SP M. Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 31.03.2022 r. w Kutnie.

 

W dniu 25 marca br. w Szkole Podstawowej nr 34 przy ul. Ćwikilińskiej 9 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 142, Szkoły Podstawowej nr 160 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3.

Wyniki rozegranych meczów:

ZS-P 3   –  SP 34          33 : 14                             

SP 160  – SP 142         41 : 28

SP 34    – SP 142         39 : 11                       

ZS-P 3   – SP 160         53 : 19                       

SP 160  – SP 34           21 : 14            

SP 142            – ZS-P 3         11 : 39                       

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w składzie: Sabina Kos, Amelia Krasoń, Aleksandra Matusiak, Marta Mazur, Inga Miedzianko, Klaudia Olczyk, Julia Ołubek, Oliwia Podkoń, Natalia Puchalska, Wiktoria Rydlińska, Klaudia Stasiak, Jadwiga Trześniewska;

nauczyciel – mgr Elżbieta Nowak;

dyrektor Szkoły – mgr Elżbieta Jurek.

 

Kolejne miejsca:   II – SP 160,    III – SP 34,    IV – SP 142.

 

Drużyna ZS-P nr 3 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 30.03.2022 r. w Łasku-Kolumnie.

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy chłopców odbędzie się 23 marca w SP 184 ul. Syrenki 19 a. W zawodach wezmą udział: SP 55, SP 184, SP 199, SP Gortata

komunikat organizacyjny

 

Turniej finałowy dziewcząt odbędzie się 25 marca w SP 34, ul. Ćwiklińska 9. W zawodach wezmą udział SP 34, SP 142, SP 160 ZS-P 3

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa A – ZS-P 3, 142, 120, 79 (org: SP 142)

Wyniki Grupa B – 38, 34, 14, 160 (org: SP 160)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa A - SP 184, SP 55, SP 79, SP Salezjanie

Wyniki Grupa B - SP 34, SP 160, SP 199, SP Gortata

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.