42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa A – 11, 199, 184, 142 (org: SP 184)

Komunikat Grupa B – 34, 79, Salezj. (org: SP 34)

Termin rozegrania grup półfinałowych do dnia 29.02.2024 r.

 

Chłopcy:

Komunikat Grupa A – Gortat, 34, SPSK (org: SPSK)

Komunikat Grupa B – 184, 41, 6 (org: SP 184)

Komunikat Grupa C – 199, Edukacja, Salezj. (org: Salezj.)

Wyniki Grupa D – 55, Kokoro, Bernardyni  (org: SP 55)

Termin rozegrania grup półfinałowych do 29.02.2024 r.

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Eliminacje

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – 142, Bernard., 79, 11, Edukacja (org: SP 142)

Wyniki Grupa II – 34, 184, 160, SPSK (org: SP 34)

Wyniki Grupa III – Salezj., 38, 199, Kokoro (org: Salezj.)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 15.12.2022 r.

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – Gortat, 142, 122, 41 (org: SP 142)

Wyniki Grupa II – 184, 79, 81, Edukacja (org: SP 184)

Wyniki Grupa III  – 199, ZS-P 4, 14, 6, Kokoro (org: SP 199)

Wyniki Grupa IV – SPSK, 55, 38, 160 (org: SP 55)

Wyniki Grupa V – 182, 34, 5, Bernard., Salezj. (org: SP 34)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych do dnia 15.12.2023 r.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka - Finał Ogólnopolski

 

W dniach 2 – 4 czerwca 2023 roku w Jeleniej Górze odbył się Finał Ogólnopolski –
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce dziewcząt..

W Turnieju finałowym koszykówki dziewcząt  brało udział 12 zespołów z Polski a wśród nich drużyna Szkoły Podstawowej nr 198.

 

Dziewczęta w składzie: Natalia Borkowska, Tola Chamielec, Lena Dąbrowska, Julia Garwacka, Julia Kifer, Wiktoria Kozłowska, Zuzanna matias, Lena Michalska, Wiktoria Nawrocka, Martyna Nieradka, Anna Szczech, Amira Triki zajęły IV miejsce pokonując w grupie Szkołę Podstawową nr 11 z Jeleniej Góry 69:52 i ulegając Szkole Podstawowej nr 5 z Kartuz 67:73. W półfinale pokonały zespoły: Szkoły Podstawowej nr 1 z Wisły 68:40 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 z Nidzicy 60:45.

W meczu o III miejsce uległy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 z Brzegu 43:49.

Nauczycielem – trenerem zespołu jest mgr Anna Chodera.

Dyrektorem Szkoły mgr Janusz Brzozowski.

 

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 198 WIKTORIA NAWROCKA została „Królową Strzelczyń” zdobywając 158 punktów w 5 meczach.

 

Gratulujemy!

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka 3x3 - Finał Wojewódzki

 

W dniu 14 czerwca 2022 r. na obiekcie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sieradzu odbyły się Mistrzostw Województwa Łódzkiego – Igrzyska Dzieci – w koszykówce 3x3 dziewcząt
i chłopców.

W Turnieju brało udział 6 zespołów dziewcząt oraz 6 zespołów chłopców.

 

W kategorii dziewcząt tytuł Mistrzyń Województwa - I miejsce - zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 142 w składzie: Lena Dąbrowska, Julia Garwacja, Zuzanna Matias, Lena Michalska;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

 

 

Tytuł Wicemistrza Województwa łódzkiego - II miejsce - w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Bartosz Ambroziak, Adam Małolepszy, Stanisław Wdowczyk, Jan Zbróg;

nauczyciel – mgr Daiva Jodeikaite,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Koszykówka 3x3 - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 15 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 160 przy ul. A. Struga 23 A odbyły się Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce 3x3 dziewcząt
i chłopców.

W Turnieju brało udział 6 zespołów dziewcząt oraz 9 zespołów chłopców.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce                     – Szkoła Podstawowa nr 198

II miejsce                    – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

III miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 160

IV miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 141

V miejsce                    – Szkoła Podstawowa nr 34

VI miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 40

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 198 w składzie: Julia Kifer, Wiktoria Kozłowska, Amira Triki;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

dyrektor Szkoły – mgr Janusz Brzozowski.

 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce                     – SMS Szkoła M. Gortata

II miejsce                    – Szkoła Podstawowa nr 199

III miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 34

IV miejsce                  – Szkoła Podstawowa nr 38

                                   – Szkoła Podstawowa nr 40

                                   – Szkoła Podstawowa nr 55

                                   – Szkoła Podstawowa nr 160

                                   – Szkoła Podstawowa nr 204

                                   – Szkoła Podstawowa nr 205

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Szkoły Podstawowej M. Gortata w składzie: Dawid Cichocki, Jan Feldman, Karol Kołodziejczyk, Szymon Rzeźniczak;

nauczyciel – mgr Rafał Antoszewski;

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

 

Drużyny SP 198 oraz SMS SP M. Gortata będą reprezentowały Łódź w finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się w dniach 20 czerwca br. w Sieradzu.

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.