42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Sztafetowe Biegi Przełajowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 21 września 2022 roku w Parku im. Baden-Powella odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada – w sztafetowych biegach przełajowych

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt kolejność końcowa:

  1. SP 184             czas     26:07
  2. SP 44                           26:09
  3. SP 173                         26:39
  4. SP 79                           27:00
  5. SP 55                           27:13
  6. SP 149                         28:17

Awans do finału wojewódzkiego:   Szkoła Podstawowa nr 184

                                                           Szkoła Podstawowa nr 44

 

Skład SP 184: Alicja Cywińska, Pola Frątczak, Zofia Kaczmarek, Zofia Karbowskia, Noemi Markiewicz, Natalia Michalska;

nauczyciel – mgr Agnieszka Sokołowska,

Dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

Skład SP 44: Maria Eckersdorf, Hanna Kowalska, Jagoda Mateja, Maja Moll, Maja Pach, Weronika Pinkosz, Maja Strzałkowska;

nauczyciel – mgr Justyna Szulc-Mateja,

Dyrektor Szkoły – mgr Paweł Miszczak.

 

W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców kolejność końcowa:

  1. SM Kokoro              czas     21:32
  2. SP 190                                22:22
  3. SP 184                                22:37
  4. SP 44                                  22:37
  5. Salezjańska SP                   22:48
  6. SP 202                                23:13

Awans do finału wojewódzkiego:   Szkoła Mistrzów KOKORO

                                                           Szkoła Podstawowa nr 190

 

Skład Szkoła Mistrzów KOKORO: Alan Domański, Marcel Filanowski, Filip Stępień, Adrian Waliszek, Patryk Wietrzyk, Marcel Winciorek;

nauczyciel – mgr Magdalena Justyńska,

Dyrektor Szkoły – dr Magdalena Książkiewicz.

Skład SP 190: Mateusz Drelich, Fabian Janiszewski, Hubert Kasica, Antoni Kozłowski, Mateusz Krawczyk, Igor Olszyca, Wojciech Świtoniak;

nauczyciel – mgr Beata Jończyk,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wójcik.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Liga Lekkoatletyczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 30 maja 2022 roku. na stadionie Rudzkiego Klubu Sportowego przy
ul. Rudzkiej 37 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – szkolna drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach:

dziewczęta - bieg na 100 m, 300 m, 600 m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100 m;

chłopcy - bieg na 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, 110 m ppł., skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta 4x100 m;

W Mistrzostwach brało udział 5 zespołów dziewcząt oraz 5 zespołów chłopców.

 

W kategorii dziewcząt I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 44 w składzie: Ida Aleksiuk, Zofia Filipowska, Magdalena Jóźwicka, Irmina Kaźmierska, Amelia Kubiak, Marta Lech, Jagoda Mateja, Weronika Mirowska, Maja Olejnik, Izabela Oszajca, Maja Pach, Iliwia Podpora, Zofia Szewc, Marlena Wrębiak;

nauczyciel – mgr Justyna Szulc- Mateja,

Dyrektor Szkoły – mgr Katarzuna Antczak.

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 w składzie: Nell Grygiel,  Paulina Kazimierska, Natalia Kołodziejczyk, Zofia Kremer-Kuśnierek, Karolina Kucińska, Marta Pasikowska, Marta Rusin, Olga Szmiłyk, Zuzanna Śmigielska, Maria Wichrowska;

nauczyciel – mgr Natan Buch,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Kolejne miejsca:

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34

V miejsce – Jezuicka Szkoła Podstawowa

 

 

W kategorii chłopców I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34 w składzie: Grzegorz Koziński, Robert Krajewski, Igor Michalski, Adam Morawski, Tomasz Rzeńca, Roman Samoilenko, Dominik Stanisławski, Mateusz Szaliński, Antoni Trzeciak, Mateusz Urbanek, Igor Zajcew;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 w składzie: Jan Banasiak, Artur Gronostaj, Piotr Herman, Mikołaj Jerzewski, Wiktor Kelm, Jan Klekot, Oskar Kornacki, Marcin Lewandowski, Szymon Marciniak, Dominik Niedbała, Borys Ogrodowczyk, Patryk Pawlak, Miłosz Podolskai, Filip Smoczok;

nauczyciel – mgr Natan Buch,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.                         

Kolejne miejsca:

III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

IV miejsce - Szkoła Podstawowa nr 44

Jezuicka Szkoła Podstawowa - PK

 

Zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły podstawowej nr 34, 44 i 55 wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 2 czerwca br. w Bełchatowie.

 

 

Gratulujemy!

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Liga Lekkoatletyczna - Mistrzostwa Łodzi

 

Zawody zostaną rozegrane 30 maja na stadionie RKS Łódź, ul. Rudzka 37.

 

Komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.