42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Liga LA - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 28 maja 2021 roku. na stadionie Akademickiego Związku Sportowego przy
ul. Lumumby 22/26 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach:

dziewczęta - bieg na 100 m, 300 m, 600 m, 80 m ppł., skok w dal, pchnięcie kulą rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100 m;

chłopcy - bieg na 100 m, 300 m, 1000 m, 110 m ppł., skok w dal, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100 m;

W Mistrzostwach brały udział 3zespoły dziewcząt oraz 3 zespoły chłopców.

 

W kategorii dziewcząt I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 w składzie: Martyna Ciura, Anna Dukowska, Alicja Filipiak, Olga Gronostaj, Anna Grzęda, Lena Jaskóła, Zuzanna Kamińska, Paulina Kazimierska, Zuzanna Łuczak, Weronika Musiałowska, Marta Pasikowska, Aleksandra Stańczak, Joanna Sujczyńska, Julia Załoga;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska

                                     II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

                                     III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34

 

W kategorii chłopców I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 w składzie: Max Cesarz, Adrian Frankowski, Tomasz Grygiel, Piotr Herman, Mieszko Jastrzębski, Wiktor Karwacki, Wiktor Kelm, Aleksander Kilan, Paweł Matusiak, Leon Mijas, Borys Ogrodowczyk, Ignacy Olechnowicz, Igor Stępniak, Szymon Śniarowski, Maks Tryzno;

nauczyciel – mgr Piotr Maszorek,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska

                                     II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

                                     III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34

 

 

Zespoły dziewcząt i chłopców ze Szkoły podstawowej nr 55 wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 9 czerwca br. w Bełchatowie.

 

 

Gratulujemy!

 

 

 

Mistrzostwa Łodzi - Liga LA - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Zawody odbędą się na stadionie AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26, 28 maja 2021.

 

komunikat organizacyjny

Korespondencyjne Sztafetowe Biegi Przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Łodzi

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta

  1. Szkoła Podstawowa nr 79            25:34
  2. Szkoła Podstawowa nr 109          26:04
  3. Szkoła Podstawowa nr 6              26:36
  4. Szkoła Podstawowa nr 71            27:08
  5. Szkoła Podstawowa nr 173          27:34
  6. Szkoła Podstawowa nr 34            28:17
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 28:46
  8. Szkoła Podstawowa nr 184          28:59
  9. Szkoła Podstawowa nr 202          29:11
  10. O. „Edukacja”                            29:17
  11. Szkoła Mistrzów „Kokoro”           29:19
  12. Szkoła Podstawowa nr 166         30:08
  13. Szkoła Podstawowa nr 65           32:05

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy

  1. Szkoła Podstawowa nr 71            24:55
  2. Szkoła Podstawowa nr 166          27:32
  3. O. „Edukacja”                            27:35
  4. Szkoła Podstawowa nr 109          28:42
  5. Szkoła Mistrzów „Kokoro”            29:11
  6. Szkoła Podstawowa nr 6             29:26
  7. Szkoła Podstawowa nr 34            31:28
  8. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 31:55
  9. Szkoła Podstawowa nr 79            32:13
  10. Szkoła Podstawowa nr 184          32:15
  11. Szkoła Podstawowa nr 65            34:31
  12. Szkoła Podstawowa nr 173          36:04

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Drużynowa Liga Lekkoatletyczna

 

W dniu 29 maja 2019 roku. na stadionie Akademickiego Związku Sportowego przy ul. Lumumby 22/26 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach:

dziewczęta - bieg na 100 m, 300 m, 600 m, 80 m ppł., skok w dal, pchnięcie kulą rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100 m;

chłopcy - bieg na 100 m, 300 m, 1000 m, 110 m ppł., skok w dal, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100 m;

W Mistrzostwach brało udział 6 zespołów dziewcząt i 13 zespołów chłopców.

 

W kategorii dziewcząt I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34 w składzie: Julia Balicka, Oliwia Ciechulska, Alicja Czernek, Julia Gielec, Michalina Grabarczyk, Natalia Hankiewicz, Marta Komorowska, Zuzanna Malarczyk, Julia Małecka, Wiktoria Raźniewska, Oliwia Sikora, Aleksandra Zietek;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 122 w składzie: Zuzanna Bartczak, Natalia Chojnowska, Julia Fałat, Gabriela Juszczak, Anna Mańkowska, Amelia Marciniak, Maria Nowakowska, Julieta del Pino Pajor, Nikola Przewodek, Oliwia Rusinowicz, Karolina Rybicka, Magda Sęk, Blanka Wiśniewska;

nauczyciel – mgr Aneta Cichy,

Dyrektor Szkoły – mgr Liliana Czechowska - Dziuda.

                                   III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55

                                   IV miejsce - Gimnazjum nr 34

                                   V miejsce - Gimnazjum nr 22

                                   VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

 

W kategorii chłopców I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 34 w składzie: Jan Bukowiecki,  Serafin Czernik, Jakub Kałuża, Maksymilian Kocimski, Mateusz Lambert, Michał Malarczyk, Filip Mokracki, Julian Oleszczak, Jakub Rudzki, Igor Szczepaniak, Michał Wróbel, Remigiusz Żak;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

                                     II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 79

                                   III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55

 

 

Zespoły dziewcząt ze SP 34 i SP 122 oraz chłopców z SP 34 wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 6 czerwca br. w Sieradzu.

 

 

Gratulujemy!

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Ze względu na mała ilość zespołów zgłoszonych do drużynowej ligi lekkoatletycznej zawody rozegrane zostaną jednego dnia , tj. 29.05.2019 r. (środa).

 

komunikat organizacyjny

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 9 października w Lesie Łagiewnickim odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców wszystkich typów szkół. Trasy biegów były urozmaicone pod względem nachylenia terenu oraz stopnia trudności w zależności od grupy wiekowej.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt (800 m)

1. Gimnazjum Salezjanie

2. Szkoła Podstawowa nr 55

3. Szkoła Podstawowa nr 34

wyniki 

 

Klasyfikacja końcowa chłopców (1 km)

1. Gimnazjum nr 34

2. Gimnazjum Salezjanie

3. Gimnazjum SMS Marcina Gortata

wyniki

galeria zdjęć

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

9 października w Lesie Łagiewnickim odbędą się Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie szkół gimnazjalnych wybiegną na trasy jako drudzy, po uczniach rywalizujących w ramach Licealiady

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.