42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siatkówka Plażowa Dziewcząt - Finał Mistrzostw Łodzi

Klasyfikacja końcowa indywidualna:

  1. Szkoła Marcina Gortata 1 – Natalia Dróżdż, Eliza Kapela (n-l WF Wojciech Blomberg,

Dyrektor Szkoły: Katarzyna Snuszka)

  1. SP 34 I – Oliwia Ciechulska, Natalia Hankiewicz (n-l WF Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły: Agnieszka Błażejczyk)

  1. SP 34 II
  2. GIM 35 I

5-6. GIM 35 II, SP 56 I

7-8. GIM 41, SP 48 I

9-12. SP 91, SP 56 II, GIM 8 I, SMG 2

13-16. GIM 8 II, SP 114 II, SP 114 I, SP 192

  1. SP 48 II

Klasyfikacja końcowa szkół:

  1. Szkoła Marcina Gortata
  2. SP 34
  3. GIM 35
  4. SP 56
  5. SP 48
  6. GIM 41
  7. GIM 8
  1. SP 91
  2. SP 192

       p.k. SP 114

 

Awans do finału wojewódzkiego:

Szkoła Marcina Gortata i  SP 34

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siatkówka Plażowa Dziewcząt i Chłopców - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej chłopców zostanie rozegrany w dniach 4 - 5 czerwca na boiskach Gimnazjum nr 8 w Łodzi, ul. Żubardzka 26

 

komunikat organizacyjny

 

Dziewczęta zmierzą się pod siatką 4 czerwca na boiskach Gimnazjum nr 35 w Łodzi, ul. Czernika 1/3

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa Dziewcząt - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 11 marca br. w Gimnazjum nr 35 przy ul. Czernika odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w piłce siatkowej dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 91 Szkoły Mistrzostwa Sportowego M. Gortata oraz  Gimnazjum nr 35. Wyniki rozegranych meczów:

SP 34 – SP 91                       2 : 0    

SMS Gortata  – G.35             0 : 2

SP 91  – G.35                        0 : 2

SP 34  – SMS Gortata           0 : 2    

SMS Gortata  – SP 91           2 : 0

G.35  – SP 34                        2 : 0

 

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Gimnazjum nr 35 w składzie: Katarzyna Białek, Wiktoria Ćieślak, Joanna Jasiaczek, Magdalena Jaśkiewicz, Julia Jęcek, Nikola Krawczyk, Weronika Krzyczkowska, Martyna Płaczek, Oliwia Woźniak, Martyna Wójtowicz;

nauczyciel – mgr Maciej Woźniak;

dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

Kolejne miejsca:          II – SMS M.Gortata

                                   III – Szkoła Podstawowa nr 34                   

                                   IV – Szkoła Podstawowa nr 91

 

Drużyna Gimnazjum nr 35 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się w dniu 19.03.2019 r. w Rawie Mazowieckiej.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa Chłopców - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 6 marca br. w hali K.S. „Wifama” odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z Gimnazjum nr 8, Szkoła Podstawowa nr 56, Szkoła Podstawowa nr 137 oraz SMS Marcina Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 56 – Gortat          2 : 0

G.8 – SP 137            2 : 0

Gortat – SP 137        2 : 0

SP 56  – G. 8            0 : 2

G. 8 – Gortat             2 : 0

SP 137– SP 56          0 : 2

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Gimnazjum nr 8 w składzie: Adam Dobosz, Rafał Głoskowski, Kacper Grzegorzewski, Kacper Jędrasik, Mikołaj Leszczyk, Marcin Natorski, Kacper Pakos, Alan Prądzyński, Oskar Rudak, Mateusz Soboń, Hubert Szymczykiewicz, Maksymilian Wrześniewski, Mateusz Zakrzewski, Oskar Ziarkowski;

nauczyciel – mgr Bartłomiej Ostrowski;

dyrektor Szkoły – mgr Ilona Szmatowicz.

Kolejne miejsca:         II – Szkoła Podstawowa nr 56         

                                   III – SMS M.Gortata                        

                                   IV – Szkoła Podstawowa nr 137

 

Drużyna Gimnazjum nr 8 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 20 marca br. w Tomaszowie Mazowieckim.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody zostaną rozegrane 6 marca na obiektach KS "Wifama, ul. Niciarniana 1/3. W finale wystąpią zespoły: Gimnazjum nr 8, Gortat, SP 56, SP 137

 

komunikat organizacyjny

 

Dziewczęta o miano najlepszych w Łodzi zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się 11 marca. Zawody zostaną rozegrane w Gimnazjum nr 35, ul. Czernika 1/3. O upragnione medale swoje mecze stoczą reprezentantki: SP 34, Gim 35, SP 91 i Gortat.

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa - 1/2 Finału

 

Dziewczęta:

Grupa E – G.35, SP 34, SP 56, SP 137

Grupa F– Gortat, Salezj., SP 91, G.34

 

Chłopcy: 

Grupa E          – SP 137, SP 56, JP II, Salezj.

Grupa F          – SP 42, G.8, SP 79, Gortat

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa - 1/4 Finału

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa A – G.35, 202, 91, G.11                    

Wyniki Grupa B – Gortat, 56, 184, 14                     

Komunikat Grupa C – Salezj., JP II, 48, 137                  

Komunikat Grupa D – SP 34, G.34, G.3, 12

 

Chłopcy:

Komunikat Grupa A – SP 12, SPSK, SP 79, SP 137                       

Wyniki Grupa B – JP II, SP 35, ZS-P 3, SP 42                                 

Wyniki Grupa C – Salezj., G.8, SP 190, SP 149     

Komunikat Grupa D – 56, Gortat, 55, SP 120    

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Siatkowa - losowanie grup eliminacyjnych

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – G.35, G.26, G.19, SP 184

Wyniki Grupa II – SP 55, SP 160, SP 48, Gortat

Komunikat Grupa III – Salezj.,ZS-P 5, SP 120

Komunikat Grupa IV – SP 34, G.1, G.8

Wyniki Grupa V – G.34, SP 149, SP 65, G.11

Wyniki Grupa VI – JP II, SP 204, SP 173, SP 12

Wyniki Grupa VII – SP 56, ZS-P 3, SP 137, SP 3

Wyniki Grupa VIII – SP 202, SP 79, SP 111, SP 14

Komunikat Grupa IX – ZNP, SP 91, G.3, SP 19

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – SP 55, SP 12

Komunikat Grupa II – JP II, SP 38, SP 48, SP 190

Wyniki Grupa II – Salezj., ZS-P 3, SP 111

Komunikat Grupa II – SP 56, SP 79, Społ.1, G.3

Wyniki Grupa V – G.19, G.34, SP 137, Gortat 

Wyniki Grupa VI – G.8, SP 14, SP 42, SP 64)

Komunikat Grupa VII – SP 35, SP 164, SP 149 zmiana

Wyniki Grupa VIII – SPSK, SP 204, SP 120 

wyniki losowania

 

Podkategorie

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.