42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Sztafety Pływackie - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 5 listopada br. na pływalnia Szkoły Podstawowej nr 173 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 149 (67 pkt)
  2. Szkoła Podstawowa nr 137 (63 pkt)
  3. Szkoła Podstawowa nr 173 (59 pkt)
  4. Szkoła Podstawowa nr 19 (43 pkt)
  5. Szkoła Mistrzów Kokoro (35 pkt)
  6. Szkoła Podstawowa nr 55 (32 pkt)
  7. Szkoła Podstawowa ZNP (28 pkt))

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 149 w składzie: Blanka Dawczyńska, Aleksandra Jęch, Nina Ostrowska, Lena Pawłowska, Anna Sobiech, Marta Sobiech;

nauczyciel – mgr Anna Chojecka,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 173 (75 pkt)
  2. Szkoła Podstawowa nr 55 (52 pkt))
  3. Szkoła Mistrzów Kokoro (51 pkt)
  4. Szkoła Podstawowa nr 137 (46 pkt)
  5. Szkoła Podstawowa nr 19 (43 pkt)
  6. Szkoła Podstawowa T.O. „Edukacja” (36 pkt)

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Wiktor Byczkowski, Mikołaj Koch, Oliwie Król, Michał Kuśmierz, Oskar Lewenhaupt, Antoni Mazerant, Wiktor Stratyński, Julian Świderski;

nauczyciel – mgr Ewa Kadłubiec,

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

 

W poszczególnych konkurencjach w pierwszych trójkach byli:

Sztafeta 6x 50 dowolnym dziewcząt:

  1. SP 149
  2. SP 137
  3. SP 173

Sztafeta 6x50 dowolnym chłopców:

  1. SP 173
  2. SP 55
  3. SP 137

50 dowolnym dziewcząt:                                                             50 dowolnym Chłopców:

  1. Sandra Jawor – SP 173                                                       1. Julian Świderski – SP 173
  2. Blanka Dawczyńska – SP 149                                              2. Bartłomiej Nowosielski – SP 19
  3. Ewa Trębska – SP 137                                                         3. Brzeziński – T.O. Edukacja

 

50 klasycznym dziewcząt:                                                            50 klasycznym chłopców

  1. Anna Sobiech – SP 149                                                       1. Oskar Lewenhaupt – SP 173
  2. Matylda Barańska – SP 173                                                 2. Szymon Stanisławski – SMS Kokoro
  3. Martyna Kieruzel – SMS Kokoro                                           3. Wiktor Byczkowski – SP 173

 

50 grzbietowym dziewcząt                                                           50 grzbietowym chłopców

  1. Maja Grzebieluch – SP 137                                                  1. Kacper Mochnal – SMS Kokoro
  2. Olga Selder – SP 173                                                          2. Mikołaj Koch – SP 173
  3. Oliwia Furmaniak – SP 137                                                  3. Aleksander Kilan – SP 55

 

50 motylkowym dziewcząt                                                           50 motylkowym chłopców

  1. Natalia Piekarska – SP 137                                                  1. Kacper Płoszka – SMS Kokoro
  2. Karina Łysakowska – SP 19                                                 2. Oliwier Malinowski – SP 137
  3. Patrycja Urbańska – SMS Kokoro                                         3. Michał Kuśmierz – SP 173

 

 

 

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Sztafety Pływackie - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się 5 listopada 2019 roku na Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 173 w Łodzi, ul. Sienkiewicza 46

 

komunikat organiacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Pływanie Drużynowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 5 grudnia br. na pływalnia Szkoły Podstawowej nr 173 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Gimnazjum nr 44
  2. Szkoła Podstawowa nr 173
  3. Szkoła Podstawowa nr 149
  4. Szkoła Podstawowa nr 137
  5. Szkoła Podstawowa nr 190
  6. Szkoła Podstawowa nr 19
  7. Społeczne Gimnazjum nr 1
  8. Gimnazjum ZNP
  9. Szkoła Podstawowa nr 55
  10. Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Publicznego Gimnazjum nr 44 w składzie: Natalia Ciesielska, Karolina Haładyn, Aleksandra Knop, Maria Kostrzewska, Laura Kozanecka, Beata Maciejewska;

nauczyciel – mgr Anna Gronowska,

Dyrektor Szkoły – mgr Grażyna Wojdyła.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 173
  2. Gimnazjum nr 44
  3. Szkoła Podstawowa nr 55
  4. Gimnazjum nr 21
  5. Szkoła Podstawowa nr 149
  6. Szkoła Podstawowa nr 137
  7. Szkoła Podstawowa nr 19
  8. Zespół szkół Katolickich im. Jana Pawła II
  9. Szkoła Podstawowa ZNP
  10. Szkoła Podstawowa nr 190

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Wiktor Byczkowski, Gracjan Kałusowski, Kacper Krysiński, Kacper Krysiak, Michał Kuśmierz, Nikodem Lamecki, Oskar Łysoniewski;

nauczyciel – mgr Ewa Kadłubiec,

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

Finał wojewódzki odbędzie się w dniu 11.12.2018 r. w Skierniewicach.

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Pływanie Drużynowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się w dniu 5 grudnia na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 173, ul Sienkiewicza 46. 

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.