42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Drużynowe Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym

 

Zawody zostaną rozegrane w dniach 27-28 października w ZSO nr 1 w Łodzi ul.  Czajkowskiego 14

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Tenis Stołowy - Finał Mistrzostw Polski

 

W dniach 9 – 10 czerwca 2022 r. w Rawie Mazowieckiej odbyły się finał ogólnopolski – Igrzyska Młodzieży Szkolnej  – w tenisie stołowym.

W kategorii dziewcząt w gronie 12 zespołów IX miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 182 w składzie: Martyna Kądziela i Julia Szyrman;

Nauczyciel – mgr Magdalena Florczak,

Dyrektor Szkoły – mgr Iwona Sosnowska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Tenis Stołowy - Finał Wojewódzki

 

W dniu  8 listopada 2021 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wieruszowie odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w tenisie stołowym dziewcząt.

II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 182 w składzie: Martyna Kądziela, Julia Szyrman;

nauczyciel – mgr Maciej Wasik,

dyrektor szkoły – mgr Iwona Sosnowska.

X miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 6.

 

W dniu 9 listopada 2021 roku w hali sportowej „Tatar” w Rawie Mazowieckiej odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w tenisie stołowym chłopców z udziałem 12 drużyn z województwa łódzkiego.

II miejsce  zajął zespół Salezjańskiej Szkoły Podstawowej Szkoły Podstawowej  w składzie: Mateusz Kospin, Piotr Kospin, Jakub Woźnicki;

nauczyciel – mgr Tomasz hamrol,

dyrektor Szkoły ks. Julian Dzierżak.

VII miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 182.

 

W dniu 22 listopada 2021 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny:  Szkoły Podstawowej z Załęcza Małego, Szkoły Podstawowej nr 2 z Koluszek, Szkoły Podstawowej nr 16 z Pabianic, Szkoły Podstawowej nr 1 z Kutna, Szkoły Podstawowej nr 2 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Szkoły Podstawowej nr 149 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej III miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 149 pokonując w grupie Szkołę Podstawową nr 2 z Koluszek  9 : 5 i ulegając Szkole Podstawowej nr 16 z Pabianic 8 : 4.

W meczu o III miejsce pokonali Szkołę Podstawową nr 2  z Piotrkowa Trybunalskiego z 18 : 5.

 

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 149 – Maja Chrustowska, Martyna Grabarczyk, Patrycja Ignatowska, Natalia Jędrzejczak, Aleksandra Kałucka, Julia Matyja, Michalina Mysiak, Katarzyna Petrus, Hanna Połeć, Julia Stasiak, Gabriela Wawrzyniak;

nauczyciel – mgr Marek Ignatowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

Gratulujemy!

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Tenis Stołowy - Finał Mistrzostw Łodzi

 


 

 

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopców

1.

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Łodzi

/1.Kospin Piotr, 2.Kospin Mateusz, 3.Woźnicki Jakub/

2.

Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi

/1.Kieszek Sebastian, 2.Mencel Fabian, 3.Sokół Alan/

3.

Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi

/1.Święciewski Leon, 2.Wróblewski Aleksander/

4.

Katolicka Szkoła Podstawowa /SPSK/ w Łodzi

/1.Chudzik Patryk, 2.Lesniewski Igor, 3.Płoński Maksymilian/

5-6.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Łodzi

/1.Chomentowski Hubert, 2.Olejnik Antoni, 3.Pietrzak Michał, 4.Puisney Artur/

 

Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi

/1.Kowalik Jakub, 2.Przystański Jakub/

7-8.

Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi

/1.Rzeńca Tomasz, 2.Urbanek Mateusz/

 

Szkoła Podstawowa nr 198 w Łodzi

/1.Krzynówek Patryk, 2.Sztendel Wiktor/

9-11

Szkoła Podstawowa nr 137 w Łodzi

/1.Makowski Jakub, 2.Siotor Maciej/

 

Szkoła Podstawowa nr 162 w Łodzi

/1.Budzik Adam, 2.Kranc Kacper, 3.Nowakowski Kajetan/

 

Szkoła Podstawowa nr 166 w Łodzi

/1.Jończyk Szymon, 2.Orlikowski Miłosz, 3.Owczarek Igor/

 

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewcząt

1.

Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi

/1.Kądziela Martyna, 2.Szyrman Julia/

2.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Łodzi

/1.Chmielińska Iga, 2.Cybulska Julia, 3.Kurczaba Blanka/

3.

Szkoła Podstawowa nr 71 w Łodzi

/1.Mądrachowska Julia, 2.Piotrowska Weronika/

4.

Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi

/1.Błaszczak Zuzanna, 2.Grzywińska Julita, 3.Herman Weronika/

5.

Szkoła Podstawowa nr 198 w Łodzi

/1.Szczech Anna, 2.Michalska Lena/

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.