42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej - Finał Wojewódzki

 

W dniu 4 grudnia 2023 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w unihokeju chłopców. W turnieju uczestniczyły zespoły: Szkoły Podstawowej z Łęk Szlacheckich, Szkoły Podstawowej z Gomunic, Szkoły Podstawowej z Góry Świętej Małgorzaty, Szkoły Podstawowej z Bąkowa Górnego, Szkoły Podstawowej nr 9 z Sieradza oraz reprezentująca Łódź Szkoła Podstawowa nr 202.

 

W trakcie Turnieju drużyna SP 202 zajęła III miejsce pokonując w grupie SP 9 z Sieradza 2:1 i ulegając SP z Łęk Szlacheckich 3:5. W meczu o III miejsce SP 202 pokonała  SP z Bąkowa Górnego po rzutach karnych 5:3 (czasie regulaminowym wynik 2:2).

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 202: Franciszek Adamczewski, Dacjan Antczak, Franciszek Bryjak, Dawid Harzyński, Bruno Korczyński, Aleksander Krasieńko, Krzysztof Łaski, Iskar Michalak, Adam Pakuła,  Wiktor Sobestyanczyk, Samuel Szadkowski;
nauczyciel – mgr Jacek Jędrzejczak,

Dyrektor Szkoły – mgr Agata Frączkowska.

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 28 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 202 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w unihokeju chłopców.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce         – Szkoła Podstawowa nr 202

II miejsce        – Szkoła Podstawowa nr 6

III miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 33

IV miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 19

 

Skład SP 202: Franciszek Adamczewski, Dacjan Antczak, Franciszek Bryjak, Dawid Harzyński, Bruno Korczyński, Aleksander Krasieńko, Oskar Michalak, Krzysztof Łaski, Adam Pakuła, Wiktor Sobestyanczyk, Samuel Szadkowski;

nauczyciel – mgr Jacek Jędrzejczak,

dyrektor Szkoły – mgr Agata Frączkowska.

 

Drużyna SP 202 będzie reprezentowała Łódź podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 04.12.2023 r. w Sieradzu

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy zostanie rozegrany 28 listopada w Szkole Podstawowej nr 202 w Łodzi. O tytuł Mistrza Łodzi walczyć będą zespoły: SP 6, SP 19, SP 33, SP 202

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Wyniki grupa A - SP 19, SP 6, SP 204 (gospodarz  SP 6) – 10/11 godz. 9,30

Wyniki grupa B - SP 174, SP 202, SP 33 (gospodarz  SP 202) – 09/11 godz. 10,00

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej - Eliminacje

 

Wyniki Grupa I – 55, 40, 19 (org: SP 6) - 16.10 9:00

Wyniki Grupa II – 38, 174, 166 (org: SP 202) 26.10 10:00

Wyniki Grupa III – 6, 130, Edukacja, 33 (org: SP 6) 18.10 9:00

Wyniki Grupa IV – 202, 204, Kokoro, 141 (org: SP 202) 26.10 12:00

Zakończenie rozgrywek eliminacyjnych w terminie do 27.10.2023 roku.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.