FINAŁ WOJEWÓDZKI
IGRZYSKA DZIECI
W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W dniu 17 czerwca 2026 roku Kutnie odbył się Finał Wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.
W Mistrzostwach brało udział 11 zespołów dziewcząt i 9 zespołów chłopców.
Łódź w kategorii dziewcząt reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 34, która zajęła V miejsce oraz Szkoła Podstawowa nr 55, która zajęła VI miejsce.
W kategorii chłopców Szkoła Podstawowa nr 190 zajęła VI miejsce, natomiast Szkoła Podstawowa nr 55 - IX.



