42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

standardy ochrony małoletnich

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI

IGRZYSKA DZIECI

W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

 

 

W dniu 18 lutego 2026 roku w Szkole Podstawowej nr 198  odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska dzieci – w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkół Podstawowych  nr 19, 198, 199 oraz 
Sportowej Szkoły Podstawowej M. Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SP 198  – SSP M. Gortata 70 : 10

SP 199 – SP 19 12 : 45

SSP M. Gortata – SP 19   26 : 31

SP 198 – SP 199           101 : 13  

SP 199 – SSP M. Gortata 13 : 41

SP 19   – SP 198 14 : 96

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 198 w składzie: Katarzyna Andrzejczak, Siana Chyryk, Nela Czechowska, Hanna Dzieja, Hanna Hamerska, Aleksandra Gmerek, Maja Kozubska, Nina Laśkiewicz, Alicja Matuszak, Natasza Salwetrowicz, Hanna Szmit, Maja Szulc, Maja Zaborowska, Natasza Żak;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Michalska.

 

Kolejne miejsca:   II – SP 19,    III – SSP M.Gortata,    IV – SP 199.

 

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 198 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 22/04/2026 r. w Bełchatowie.

 

 

Wyniki Finału

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.