MISTRZOSTWA ŁODZI
IGRZYSKA DZIECI
W PIŁCE NOŻNEJ
FINAŁ


W dniu 9 czerwca 2026 roku na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego M.Gortata odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w piłce nożnej chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z SP 137, SP 169, SP 205 oraz SPMS M. Gortata.
Wyniki rozegranych meczów:
Gortat – SP 205 3 : 0
SP 169 – SP 137 2 : 5
SP 205 – SP 137 2 : 2
Gortat – SP 169 2 : 2
SP 169 – SP 205 2 : 3
SP 137 – Gortat 0 : 4
Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego M. Gortata w składzie: Nicholas Adamczewski, Fabian Bujalski, Oliwier Drwal, Juliusz Gumola, Tymoteusz Lewicki, Maksymilian Lindner, ADam Twardowski, Borys Urbańczyk, Leon Wach, Oliwier Zieliński;
nauczyciel – mgr Michał Madejski,
dyrektor Szkoły – mgr Michał Feter.
Kolejne miejsca: II - SP 137, III – SP 205, IV – SP 169.
Drużyna SPMS M. Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 15 czerwca br. w Zgierzu.
Gratulujemy!



