IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
FINAŁ
W dniu 4 marca 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 184 przy ul. Syrenki 19 A odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 79, Sportowej Szkoły Podstawowej M. Gortata, Salezjańskiej Szkoły Podstawowej oraz gospodarze Szkoła Podstawowa nr 184.
Wyniki rozegranych meczów:
SSP M.Gortata – Salezjańska SP 64 : 12
SP 184 – SP 79 79 : 28
Salezjańska SP – SP 79 47 : 36
SSP M.Gortata – SP 184 38 : 44
SP 184 – Salezjańska SP 51 : 24
SP 79 – SSP M.Gortata 24 : 67
Tytuł Mistrzów Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 184 w składzie: Miłosz Klimczak, Kamil Kulaziński, Juliusz Kuśmierek, Filip Mańkowski, Igor Mokrzyński, Jan Skowroński, Vincent Szałapski, Antoni Trodorczyk, Mateusz Warych, Franciszek Witek, Mikołaj Witkowski, Jalub Zawadzki;
nauczyciel – mgr Marek Choczaj,
Dyrektor - mgr Danuta Krysiak.
Kolejne miejsca: II – Sportowa Szkoła Podstawowa M. Gortata
III – Salezjańska Szkoła Podstawowa
IV – Szkoła Podstawowa nr 79
Drużyna SP 184 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 12/03/2026 r. w Sieradzu.



