42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

standardy ochrony małoletnich

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

FINAŁ

 

 

 

W dniu 2 marca 2026 r. w  Szkole Podstawowej nr 198 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 34, Sportowej Szkoły Podstawowej M. Gortata oraz gospodynie - Szkoła Podstawowa nr 198.

Wyniki rozegranych meczów:

SSP M. Gortata – SP 34 33 : 20       

SP 6 – SP 198 12 : 37

SP 34 – SP 198 10 : 47

SSP M. Gortata – SP 6 34 : 27

SP 6 – SP 34 17 : 29

SP 198 – SSP M. Gortata 52 : 19

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej 198 w składzie: Michalina Chmielewska, Julia Dąbrowska, Dominika Górniak, Jagoda Hetka, Anna Karasińska, Karolina Królak, Weronika Marzyjanek, Judyta Materka, Maja Niemiec, Alicja Schab, Natasza Stań, Ada Szawracja, Lena Świder, Julia Żołądek;

nauczyciel – mgr Anna Chodera,

Dyrektor - mgr Małgorzata Michalak. 

 

Kolejne miejsca:   II – SSP M.Gortata,    III – SP 34,    IV – SP 6.

 

Drużyna SP 198 będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 11/03/2026 r. w Sieradzu.

 

 Wyniki Finału

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.