IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW
FINAŁ WOJEWÓDZKI
W dniu 12 marca 2026 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce chłopców.
I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 184.
W trakcie Turnieju drużyna SP 184 pokonała w grupie drużynę Szkoły Podstawowej nr 6 ze Zduńskiej Woli 73:45 oraz drużynę Szkoły Podstawowej nr 12 z Piotrkowa Trybunalskiego 81:36.
W meczu o I miejsce pokonali zespół Szkoły Podstawowej nr 9 ze Skierniewic 71:42.
Skład zespołu SP 184: Miłosz Klimczak, Kamil Kulaziński, Juliusz Kuśmierek, Filip Mańkowski, Igor Mokrzycki, Jan Skowroński, Vincent Szałapski, Antoni Teodorczyk, Mateusz Warych, Franciszek Witek, Mikołaj Witkowski, Jakub Zawadzki;
nauczyciel - mgr Krzysztof Światczak,
Dyrektorka Szkoły - mgr Danuta Krysiak.
Kolejność końcowa: I m. – SP 184 Łódź
II m. – SP 9 Skierniewice
III m. – SP „Tomek” Tomaszów Mazowiecki
IV m. – SP 12 Piotrków Trybunalski
V m. – SP 1 Aleksandrów Łódzki
SP 5 Zduńska Wola
Gratulujemy!



