42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

standardy ochrony małoletnich

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

FINAŁ WOJEWÓDZKI

 

 

 

 

W dniu 11 marca 2026 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce dziewcząt.

III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 198.

 

W grupie eliminacyjnej dziewczęta uległy uczennicą ze Szkoły Porstawowej nr 13 z Bełchatowa 18:34 i pokonały uczennice ze Szkoły Podstawowej „Tomek” z Tomaszowa Mazowieckiego 28:9.

W meczu o III miejsce wygrały z dziewczętami ze Szkoły Podstawoej nr 1 z Aleksandrowa Łódzkiego 24:20.

 

Kolejność końcowa:

I m. - Szkoła Podstawowa nr 13 Bełchatów

II m. - Szkoła Podstawowa nr 9 Skierniewice

III m. - Szkoła Podstawowa nr 198 Łódź

IV m. - Szkoła Podstawowa nr 1 Aleksandrów Łódzki

V m. - Szkoła Podstawowa nr 4   Sieradz

- Szkoła Podstawowa „Tomek” Tomaszów Mazowiecki

 

Skład zespołu SP 198: Michalina Chmielewska, Julia Dąbrowska, Dominika Górniak, Jagoda Hetka, Anna Karasińska, Karolina Królak, Weronika Marzyjanek, Judyta Materka, Maja Niemiec, Alicja Schab, Natasza Stań, Ada Szawracka, Lena Świder;

nauczycielka – mgr Anna Chodera,

dyrektorka Szkoły – mgr Małgorzata Michalska.

 

 

Gratulujemy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.