42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

standardy ochrony małoletnich

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

MISTZOSTWA ŁODZI

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W KOSZYKÓWCE 3X3 DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

   

  

W dniu 22 i 24 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 122 przy ul. Jesionowej 38 odbyły się Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w koszykówce 3x3 dziewcząt i chłopców. W Turnieju brały udział 29 zespołów chłopców oraz 7 zespołów dziewcząt. 

 

Tytuł Mistrzyń Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 198 w składzie: Weronika Marzyjanek, Maja Niemie, Alicja Schab, Ada Szawracka;

nauczycielka – mgr Anna Chodera,

dyrektorka Szkoły – mgr Małgorzata Michalska.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 184 w składzie: Filip Mańkowski, Wiktor Sędziak, Jan Skowroński, Franciszek Witek;

nauczyciel – mgr Marek Choczaj,

dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

 

Drużyny SP 198 oraz SP 184 będą reprezentowały Łódź w finałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się w dniu 6 maja br. w Skierniewicach.

 

 

Komunikat z losowania dziewcząt

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

 

 

Komunikat z losowania chłopców

Klasyfikacja końcowa chłopców

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.