FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI
LICEALIADA
W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

W dniu 12 marca 2026 r. w XXXII LO przy ul. Czajkowskiego 14 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada - w koszykówce dziewcząt.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXIII LO, XXIX LO, XXXII LO oraz XXXIII LO.
Wyniki rozegranych meczów:
XXXII LO – XXIX LO 58 : 30
XXIII LO – XXXIII LO 40 : 76
XXXII LO – XXIII LO 101 : 12
XXXIII LO – XXIX LO 53 : 24
XXXII LO – XXXIII LO 73 : 32
XXIX LO – XXIII LO 56 : 27
Tytuł Mistrzyń Łodzi zdobył zespół XXXII LO w składzie: Julia Bińkowska, Julia Garwacka, Martyna Kubisiewicz, Lena Łapka, Zuzanna Łapka, Lena Michalska, Marcelina Michalska, Wiktoria Nawrocka, Amira Triku;
nauczycielka – mgr Agnieszka Kuczmera,
dyrektorka Szkoły – mgr Małgorzata Michalska.
Kolejne miejsca: II – XXXIII LO
III – XXIX LO
IV – XXIII LO
Drużyna XXXII LO będzie reprezentowała nasze miasto w finale wojewódzkim, ltóry odbędzie się w dniu 25 marca br. w Aleksandrowie Łódzkim.



