FINAŁ MISTRZOSTW ŁODZI
LICEALIADA
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
W dniu 13 kwietnia 2026 roku na boisku „Orlik” przy XLVII Liceum Ogólnokształcącym odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Licealiada – w piłce nożnej chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXIX LO, XXXII LO, XLVII LO, oraz
LO SM „Kokoro”.
Wyniki rozegranych meczów:
XLVII LO – XXXII LO 4 : 3
Kokoro – XXIX LO 3 : 7
Kokoro – XLVII LO 1 : 5
XXXII LO – XXIX LO 3 : 5
XXXII LO – Kokoro 3 : 3
XLVII LO – XXIX LO 0 : 3
Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół XXIX LO w składzie: Bartosz Furmańczyk, Maksymilian Gawlik, Maksymilian Goszczyński, Mikołaj Jóźwik, Jakub Kolęda, Karol Kulik, Juliusz Kunat, Filip Marcjanek, Igor Mikołajczyk, Michał Kokracki, Krystian Zawadzki, Oskar Zięba;
nauczyciel – mgr Robert Kopka,
Dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Paliwoda.
Kolejne miejsca: II – XLVII LO, III – XXXII LO, IV – LO SM „Kokoro”
Drużyna XXIX LO będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 23 kwietnia br. w Zgierzu.
Gratulujemy!



