MISTRZOSTWA ŁODZI
LICEALIADA
W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
FINAŁ
W dniu 17 marca br. w XLVII Licaum Ogólnokształcącym w Łodzi odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada – w piłce siatkowej chłopców.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXV LO, XXVI LO, XLVII LO oraz Technikum nr 3.
Wyniki rozegranych meczów:
XLVII LO – XXVI LO 2 : 0
XXV LO – Technikum nr 3 2 : 0
XXVI LO – Technikum nr 3 2 : 1
XLVII LO – XXV LO 2 : 0
XXV LO – XXVI LO 2 : 1
Technikum nr 3 – XLVII LO 0 : 2
I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół XLVII LO w składzie: Aleksander Gajzler, Malachy Gorzałczyński, Jakub Grzelczak, Krzysztof Kamiński, Igor Kmiecik, Błażej Kowalczyk, Oskar Łukomski, Hubert Perzyński, Piotr Pluciński, Kamil Praski, Szymon Tomaszewski, Bartosz Urbaniak;
nauczyciel – mgr Bartłomiej Ostrowski;
dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.
Kolejne miejsca: II miejsce – XXV LO
III miejsce – XXVI LO
IV miejsce – Technikum nr 3
Drużyna XLVII LO będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się w dniu 31/03/2026 r. w Pajęcznie.
Gratulujemy!



