MISTRZOSTWA ŁODZI
LICEALIADA
W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
FINAŁ
W dniu 18 marca br. w XLVII Liceum Ogólnokształcącym odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada – w piłce siatkowej dziewcząt.
W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXI LO, XXVI LO, XXXII LO
oraz XLVII LO.
Wyniki rozegranych meczów:
XLVII LO – XXXII LO 2 : 0
XXVI LO – XXI LO 2 : 0
XXXII LO – XXI LO 2 : 0
XLVII LO – XXVI LO 1 : 2
XXVI LO – XXXII LO 2 : 0
XXI LO – XLVII LO 0 : 2
I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół XXVI LO w składzie: Nina Andrzejczak, Julia Bieniek, Olga Buczek, Hanna Gałkowska, Oliwia Gańczarczyk, Wiktoria Ignatowicz, Julia Janowska, Barbara Mączkowska, Daria Michalak, Anna Piątkiewicz, Gabriela Przyrowska, Aleksandra Sochacka, Anastazja Szmyt;
nauczycielka – mgr Beata Sapela,
dyrektor Szkoły – mgr Magdalena Dudkiewicz.
Kolejne miejsca: II – XLVII LO
III – XXXII LO
IV – XXI LO
Drużyna XXVI LO będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 31 marca br. w Łasku.
Gratulujemy!



