42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

standardy ochrony małoletnich

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

FINAŁ MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

LICEALIADA

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

 

 

W dniach 2 -3 czerwca 2026 roku w XLVII LO  przy ul. Czernika 1/3 odbył się Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego – Licealiada – w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

 

W turnieju dziewcząt:

I miejsce        –          XLVII LO - Mistrzynie Województwa                

                                   Pola Fraczak, Maja Ostrowska, Weronika Nowosielska;

                                 nauczycielka – mgr Agnieszka Wołoszyn,

                                   dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

II miejsce       –          XXVI LO      

                                   Nina Andrzejczyl, Aleksandra Sochacka;

                                 nauczycielka – mgr Beata Sapela,

                                   dyrektorka Szkoły – mgr Magdalena Dudkiewicz.

 

 

V miejsce zajął zespół XXXII LO, a IX miejsce - drużyna XXIX LO.

 

W Turnieju oprócz par łódzkich brały udział drużyny z 21 szkół z terenu województwa łódzkiego: Zespołu Szkół Mundurowo-Technicznych z Ostrowa, Społecznego LO z Opoczna, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z Przedborza,  II LO z Wielunia,  I LO  z Łowicza, Zespołu Szkół nr 3 z Pabianic, I LO z Tomaszowa Mazowieckiego, I LO z Piotrkowa Trybunalskiego, II LO z Pabianic, Społeczne II ze Zgierza, II LO z Radomska, LO ze Skierniewic, ZZSP ze Zgierza, ZS nr 3 ze Skierniewic, ZS z Żychlina, PZS nr 1 z Sieradza oraz ZS nr 1 z Wielunia.

#####

 

 

W turnieju chłopców:

II miejsce       –          XLVII LO                

                                    Oskar Łukomski, Hubert Perzyński, Kamil Praski;

                                     nauczyciel – mgr Bartłomiej Ostrowski,

                                     dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

 

 

VI miejsce zajęła para XXV LO, XII miejsce - para Technikum nr 3 oraz XVI miejsce - para XXXI LO.

 

W Turnieju oprócz par łódzkich brały udział zespoły  z 22 szkół z naszego województwa: I LO z Bełchatowa, I LO z Sieradza, II LO z Sieradza, II LO z Bełchatowa,  I LO z Pabianic, ZSP nr 8 z Tomaszowa Mazowieckiego, ZSP nr 2 z Piotrkowa Trybunalskiego, I LO z Łowicza, I LO z Ozorkowa, I LO z Głowna, I LO z Opoczna, ZS nr 1 z Wielunia, ZSP nr 1 z Bełchatowa, ZSZ nr 2 ze Skierniewic, ZS nr 2 z Wielunia oraz ZS Powiatowych z Opoczna.

 

Zespół XLVII LO dziewcząt zapewniły sobie prawo startu w finale ogólnopolskim.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.