42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Licealiada - Piłka Siatkowa Dziewcząt i Chłopców - eliminacje

 

Dziewczęta:

Komunikat Grupa I – XXIII, Bernard., Oświatowiec, XXXI (org: XXIII LO)

Komunikat Grupa II – XLII, XI, XXI, ZSTTH (org: XLII LO)

Komunikat Grupa III – XXIX, ZSB-T, ZSGastr. (org: XXIX LO)

Komunikat Grupa IV – Salezj., MSMS, II, UŁ (org: Salezj.)

Grupa V – XXXIII, VIII, IV,          ZSP 5 (org: XLII LO)

Grupa VI – ZSPSpoż., XV, XXXII, CKZiU (org: ZSPSpoż.)

Komunikat Grupa VII – XXV, T.3, XLIII, ZSEiU (org: XXV LO)

Wyniki Grupa VIII – JP II, Mundur., ZSG-T, XIII (org: JP II)

 

Chłopcy:

Komunikat Grupa I – XXIII, ZSPolitechn., ZSETH, ZSG-T (org: XXIII LO)

Grupa II – ZSPSpoż., XV,ZSGastr., CKZiU (org: ZSPSpoż.)

Komunikat Grupa III – ZSE-Inf., ZSEiU, Salezj. ZSB-T (org: ZSE-Inf.)

Wyniki Grupa IV – JP II, XXXI, T.3, ZSET(org: JP II)

Wyniki Grupa V – XXIX, III, SPSK, Mundur. (org: XXIX LO)

Komunikat Grupa VI – IX, XXXII, XLIII, ZST-Inf..(org: IX LO)

Komunikat Grupa VII – XXV, MSMS, XI (org: XXV LO)

Komunikat Grupa VIII – XLVII, IV, XXXIII,  Bernard. (org: XLVII LO)

Licealiada - Siatkówka Plażowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniach 5 – 6  maja br. w XLVII Liceum Ogólnokształcącym  przy ul. Czernika 1/3 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Licealiada – w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

 

W turnieju dziewcząt:

I miejsce         – XLVII Liceum Ogólnokształcące            – Mistrz Łodzi

II miejsce       – III Liceum Ogólnokształcące

III miejsce      – XXV Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce      – SMS LO M. Gortata

V miejsce        – XXIX Liceum Ogólnokształcące

VI miejsce      – XXXI Liceum Ogólnokształcące

VII miejsce     – ZS Gastronomicznych

VIII miejsce   – XXXII Liceum Ogólnokształcące

IX miejsce      – ZS Budowlano-Technicznych

X miejsce        – II Liceum Ogólnokształcące

                        – XXIV Liceum Ogólnokształcące

                        – ZS Przemysłu Spożywczego

 

Wśród par:

I miejsce –      Dominika Kołodziejczyk, Ewa Rajkowska (XLVII LO);

nauczyciel – mgr Agnieszka Wołoszyn,

Dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

 

II miejsce –     Kinga Pawelec, Oliwia Wasiak (III LO);

nauczyciel – mgr Eliza Sioch,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Włodarczyk.

 

 

W turnieju chłopców:

I miejsce         – XXIX Liceum Ogólnokształcące                         – Mistrz Łodzi

II miejsce       – XXV Liceum Ogólnokształcące

III miejsce      – XIII Liceum Ogólnokształcące

IV miejsce      – XXXI Liceum Ogólnokształcące

V miejsce        – XXXII Liceum Ogólnokształcące

VI miejsce      – ZS Gastronomicznych

VII miejsce     – XXIV Liceum Ogólnokształcące

                        – ZS Budowlano-Technicznych

Wśród par:

I miejsce –      Patryk Jóźwiak, Wiktor Polak (XXIX LO);

nauczyciel – mgr Robert Kopka,

Dyrektor Szkoły – mgr Jolanta Woźniakowska

 

II miejsce –     Szymon Juchniewicz, Mateusz Makarski (XXV LO);

nauczyciel – mgr Krzysztof Świta,

Dyrektor Szkoły – mgr Bogumiła Ziólkowsk-Pawlak.

 

Zespoły XLVII LO  i III LO w kategorii dziewcząt oraz XXIX LO i XXV LO w kategorii chłopców będą reprezentowały Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się w dniu 10.06.2019 r. w Łodzi przy ul. Czernika 1/3.

Licealiada - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 23 stycznia br. w hali K.S. „Społem” odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z I LO, III LO, XLVII LO oraz SMS LO Marcina Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SMS LO Gortata  – XLVII LO     2 : 0    

III LO – I LO                               2 : 0

XLVII LO – I LO                         0 : 2

SMS LO Gortata – III LO           2 : 0    

III LO – XLVII LO                      1 : 2

I LO – SMS LO Gortata            0 : 2

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół SMS LO M. Gortata w składzie: Magdalena Bryła, Łucja Grabarek, Oliwia Łuszczyńska, Karina Marciniak, Aniela Młynarczyk, Aleksandra Piechowicz, Agata Sasin, Martyna Srogosz, Aleksandra Teodorska, Julia Zych;

nauczyciel – mgr Wojciech Blomberg;

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

Kolejne miejsca:         II – III LO     

                                   III – I LO                  

                                   IV – XLVII LO

Drużyna SMS LO M.Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 5 lutego br. w hali K.S. „Społem” w Łodzi.

 

W dniu 24 stycznia br. w Szkole Mistrzostwa Sportowego M. Gortata odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z I LO, XIII LO, XXI LO oraz SMS LO Marcina Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

I LO – XIII LO                           0 : 2    

SMS LO Gortata – XXI LO       2 : 1

XIII LO – XXI LO                      2 : 0

I LO – SMS LO Gortata           0 : 2    

SMS LO Gortata – XIII LO       2 : 0

XXI LO – I LO                          2 : 0

I miejsce oraz tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego LO Marcina Gortata w składzie: Patryk Bednarz, Stanisław Brzeziński, Radosław Cichoń, Sebastian Matusiak, Patryk Osetek, Mikołaj Waśkowski, Maksymilian Wełnicki;

nauczyciel – mgr Paweł Pełka;

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

Kolejne miejsca:         II – XIII LO,

                                   III – XXI LO,                       

                                   IV – I LO

Drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego LO Marcina Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim .

 

 

 

Licealiada - Piłka Siatkowa - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy Mistrzostw Lodzi  Chłopców odbędzie się 24 stycznia na obiektach SMS LO Marcina Gortata w Łodzi, ul. Kadłubka 33. W zawodach wezmą udział zespoły I LO, SMS LO M.Gortata, XIII LO oraz zwycięzca gr G. 

 

komunikat organizacyjny

 

Turniej finałowy Mistrzostw Lodzi Dziewcząt odbędzie się 23 stycznia na obiektach K.S Społem w Łodzi, ul. Północna 36. W zawodach wezmą udział zespoły I LO, SMS LO M.Gortata, III LO, XLVII LO.

 

komunikat organizacyjny

Licealiada - Piłka Siatkowa - 1/2 Finału

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa E – Gortat,  XXV, XV                      

Wyniki Grupa F – III, Salezj., VIII               

Wyniki Grupa G – XIII, I, XXXII              

Wyniki Grupa H – XLVII, ZSETH, XXXIII

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa E – XXV, I,  XV                   

Wyniki Grupa F – Gortat, XXIX, XXXII                

Wyniki Grupa G – XXI, T.3, ZSP 10           

Wyniki Grupa H – XXXI, XII, CKZiU

Licealiada - Piłka Siatkowa - 1/4 Finału

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa A - Gortat, ZSETH, XXI LO, VIII LO, II LO

Wyniki Grupa B - III LO, I LO, XXIV LO, Technikum 3, XV LO

Wyniki Grupa C - XIII LO, Salezjanie, LO UŁ, XXVI LO, XXXIII LO

Wyniki Grupa D - XLVII LO, XXV LO, XXXII LO, ZSEiU, XXXI LO

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa A - XXXII LO, ZSEiU, XXV LO, XIII LO, Salezjanie

Wyniki Grupa B - Gortat, XXVI LO, Technikum 3, ZSETH, XV LO

Wyniki Grupa C - XXI LO, XXIX LO, CKZiU, ZSB-T, ZSSam

Wyniki Grupa D - I LO, XXXI LO, ZSP 10, XXXIII LO, XXIII LO

Licealiada - Piłka siatkowa losowanie grup eliminacyjnych

W dniu 13.09.2018 roku przeprowadzono losowanie grup eliminacyjnych rozgrywek piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych w ramach Mistrzostw Łodzi

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – XXIX, Bud-Techn., ZSEiU, ZSETH (org: XXIX LO)

Wyniki Grupa II – XXVI, XLII, I, XI (org: XXVI LO)

Wyniki Grupa III – Salezj., Techn.3, CKZiU (org: Salezj. LO)

Wyniki Grupa IV – XXV, VIII, Mundur.LO (org: XXV LO)

Wyniki Grupa V – ZSPSpoż., II, XXXII (org: ZSPSpoż)

Wyniki Grupa VI – UŁ, XV, ZSGastr. (org: LO UŁ)

Wyniki Grupa VII – XXIII, XXXIII, XXIV (org: XXIII LO)

Wyniki Grupa VIII – XLIV, XXI, XXXI (org: XXV LO)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – XXXIII, XLIV,    ZSEiU (org: XXXIII LO)

Wyniki Grupa II – UŁ, ZSBud-Techn., XXVI (org: LO UŁ)

Wyniki Grupa III – XXIX, ZSETH, XXIV (org: XXIX LO)

Wyniki Grupa IV – ZSGastr., XXXI, XIII (org: ZSGastr.)

Wyniki Grupa V – Salezj., PŁ, ZSP 10 (org: Salej. LO)

Wyniki Grupa VI – ZSPSpoż., XV, CKZiU (org: ZSPSpoż)

Wyniki Grupa VII – Techn.3, ZSSam., ZSSiM (org: Techn.3)

Wyniki Grupa VIII – XXV, Mundur.LO, XXIII (org: XXV LO)

 

wyniki losowania

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.