42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Licealiada - Tenis Stołowy - Mistrzostwa Województwa

 

W dniu 15 stycznia 2024 roku w hali sportowej OSiR w Rawie Mazowieckiej odbył się finał wojewódzki – Licealiada – tenisie stołowym dziewcząt. W Turnieju brało udział 12 zespołów z terenu województwa łódzkiego.

IX-XII miejsce zajęły oba nasze zespoły z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Uniwersytetu Łódzkiego oraz XLVII Liceum Ogólnokształcącego.

 

 

W dniu 16 stycznia 2024 roku w hali sportowej OSiR W Rawie Mazowieckiej odbył się finał wojewódzki – Licealiada – tenisie stołowym chłopców. W Turnieju brało udział 11 zespołów z terenu województwa łódzkiego.

III miejsce zajął zespół XXVI Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Mateusz Beniak, Adam Maćczak, Fabian Mencel;

nauczyciel – mgr Ewa Czernek,

dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Wiśniewska.

VII miejsce zajął zespół XIII Liceum Ogólnokształcącego.

 

Licealiada - Tenis Stołowy - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniach 14 – 15 grudnia 2023 roku w XXXII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Czajkowskiego 14 odbyły się Mistrzostwa Łodzi w tenisie stołowy dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego
  2. XLVII Liceum Ogólnokształcące
  3. Zespół Szkół Budowlano-Technicznych
  4. IX Liceum Ogólnokształcące
  5. IV Liceum Ogólnokształcące
  6. Liceum Ogólnokształcące GKJ
  7. XXXII Liceum Ogólnokształcące

 

Skład Publicznego LO: Iga Buchalska, Hanna Niezgoda, Julia Paczkowska;

nauczyciel – mgr Jarosław Adamczyk,

Dyrektor – mgr Agata Kasprzyk-Maryniak.

Skład XLVII LO: Natalia Myśliwiec, Wiktoria Kurzawska, Zofia Strzebiecka;

nauczyciel – mgr Waldemar Zapart,

Dyrektor – mgr Wojciech Ulatowski.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. XXVI Liceum Ogólnokształcące
  2. XIII Liceum Ogólnokształcące
  3. XXXI Liceum Ogólnokształcące
  4. Zespół Szkół Politechnicznych
  5. XXXII Liceum Ogólnokształcące
  6. Technikum nr 3
  7. IV Liceum Ogólnokształcące
  8. ZS Gastronomicznych
  9. III Liceum Ogólnokształcące
  10. XXIX Liceum Ogólnokształcące XXV Liceum Ogólnokształcące ZS Samochodowych i Mechatronicznych
  1. Technikum Administracji i Usług
  2. ZS Budowlano-Technicznych  XLVII Liceum Ogólnokształcące 
  1. VIII Liceum Ogólnokształcące
  2. IX Liceum Ogólnokształcące
  3. Liceum Ogólnokształcące GKJ  Zespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych
  1. Publiczne Liceum Ogólnokształcące UŁ

 

Skład XXVI LO: Mateusz Beniak, Fabian Mencel, Adam Maćczak;

nauczyciel – mgr Ewa Czernek,

Dyrektor – mgr Małgorzata Wiśniewska.

Skład XXXI LO: Antoni Podgórski, Wiktor Sitarski, Leon Świeciewski;

nauczyciel – mgr Tomasz Ścibor,

Dyrektor – mgr Aleksandra Ratuszniak.

 

 

Uczennice i uczniowie Publicznego LO Uniwersytetu łódzkiego, XLVII, XXVI oraz XIII LO będą reprezentowali  Łódź podczas finałów województwa łódzkiego, które odbędą się w dniu 15 - 16.01.2024 r. w Rawie Mazowieckiej.

 

Licealiada - Tenis Stołowy - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się w dniach 14 - 15 grudnia w XXXII LO w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14.

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.