42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

DZIEŃ TRENINGOWY PROGRAMU AKTYWNOŚCI MOTORYCZNEJ(MATP)

Dnia  20.11.2018r  w SOSW nr 3, ul. Tkacka 34/36 odbył się Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej- MATP. Uczestniczyli w nim uczniowie niepełnosprawni w stopniu umiarkowanym i znacznym z dodatkowymi zaburzeniami( np. funkcji lokomocyjnej) uniemożliwiające współzawodnictwo w oficjalnych dyscyplinach sportowych.

W turnieju wzięło udział sześć placówek:

 1. SPS nr 105
 2. SPS nr 168
 3. SPS nr 128
 4. SPS nr 194
 5. ZSS nr 4
 6. SOSW nr 3

Zawody przeprowadzono na trzech poziomach trudności ściśle określonych w regulaminie. Wszyscy zawodnicy zaliczając  poszczególne zadania byli oceniani  przez sędziów zawodów. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal a zespoły dyplomy. W trakcie zawodów nie odnotowano żadnego urazu/kontuzji(opieka medyczna- pielęgniarka). Uczestnicy otrzymali poczęstunek w postaci bananów, soków owocowych i wody mineralnej.

Mistrzostwa Łodzi w Tenisie Stołowym klas edukacyjno - terapeutycznych

 

Organizator – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168 w Łodzi ul.Plantowa 7 W zawodach brało udział 32 uczestników z 7 placówek Specjalnych z terenu Miasta Łodzi.  Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym z podziałem na trzy lub więcej grup. Podczas trwania zawodów dzieci i młodzież otrzymała poczęstunek w postaci bananów oraz napojów. Po zakończonych rozgrywkach podsumowaliśmy turniej wręczyliśmy nagrody – medale oraz od sponsora puchary. Zawodnicy którzy wygrali swoje grupy sprawnościowe zakwalifikowali się na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego, które odbędą się w Szkole Specjalnej nr 168 w Łodzi w terminie Listopad 2018.

 

Wyniki turnieju :

 • I miejsce drużynowe - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 168
 • II miejsce – ZSS NR 2
 • III miejsce – OSW NR 2 – Tkacka
 • IV miejsce – ZSS nr 4
 • V miejsce – OSW 4
 • VI miejsce – WTZ Plantowa
 • VII miejsce – WTZ Pokój

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.