Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

facebook_page_plugin

Szkoły Specjalne - Integracyjna Olimpiada Specjalna

W dniu 6 czerwca 2022 r.  odbyła się Integracyjna Olimpiada Lekkoatletyczna.  Organizatorami tej imprezy był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Łodzi oraz Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 2.

Udział w tej jednej z większych imprez sportowych szkolnictwa specjalnego wzięło 9 szkół i ośrodków specjalnych z terenu miasta łodzi.

Zawody przebiegały w dwóch grupach wiekowych.

W grupie młodszej rywalizacja obejmowała: bieg na 60m, bieg z przeszkodami, rzut piłeczką palantową, skok w dal i sztafety 4X50m

W grupie starszej rywalizowano w: biegu na 100m., biegu z przeszkodami, skoku w dal, rzucie piłką lekarską oraz sztafecie 4X100m.

Zawody odbyły się w poszanowaniu walki fair-play, a dobre humory nie opuszczały żadnej ekipy.

W klasyfikacji ogólnej grupy młodszej pierwsze miejsce wywalczyła SPS nr 194, drugie SPS nr  105, a trzecie ZSS nr 2

W klasyfikacji grupy starszej zwycięstwo przypadło SOSW nr 4. Drugie miejsce zajął ZSZS nr 2 , a trzecie miejsce wywalczył SOSW nr 1.

Gratulujemy  zwycięzcom i wszystkim biorącym udział w zawodach.

Szkoły Specjalne- Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej Przerzucanej

W dniu 19.05.2022 w ZSS nr 2 w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Piłce Siatkowej Przerzucanej.  W zawodach udział wzięło 8 drużyn ze szkół specjalnych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w systemie „każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji w duchu Fair Play na podium uplasowały się kolejno szkoły: 1 miejsce -ZSS nr 2 z Karolewskiej, 2- SP 105 z Sucharskiego , 3-SP 194 z Siarczanej. Kolejne szkoły zajęły 4 miejsca. Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale i dyplomy, oraz owoce i napoje.