42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Sztafety Pływackie - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 6 listopada br. Na pływalnia Szkoły Podstawowej nr 173 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 149 (75 pkt)
  2. Szkoła Podstawowa nr 173 (62 pkt)
  3. Szkoła Podstawowa nr 137 (61 pkt)
  4. Szkoła Podstawowa nr 190 (38 pkt)
  5. Szkoła Podstawowa nr 55 (36 pkt)
  6. Szkoła Podstawowa nr 198 (27 pkt)
  7. Szkoła Podstawowa ZNP (25 pkt)
  8. Szkołą Podstawowa nr 48 (23 pkt)
  9. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (23 pkt)
  10. Bernardyńska Szkoła Podstawowa (22 pkt)
  11. Szkoła Podstawowa TO „Edukacja” (21 pkt)

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 149 w składzie: Martyna Grabarczyk, Patrycja Igantowska, Natalia Polińska, Hanna Połeć, Aneta Rutkowska, Barbara Skura;

nauczyciel – mgr Anna Chojecka,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 173 (72 pkt)
  2. Szkoła Podstawowa nr 190 (69 pkt)
  3. Szkoła Podstawowa nr 137 (59 pkt)
  4. Szkoła Podstawowa nr 34 (39 pkt)
  5. Szkoła Podstawowa nr 149 (33 pkt)
  6. Szkoła Podstawowa nr 198 (27 pkt)
  7. Szkoła Podstawowa TO „Edukacja” (26 pkt)
  8. Szkoła Podstawowa nr 55 (26 pkt)
  9. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (25 pkt)
  10. Szkoła Podstawowa ZNP (24 pkt)
  11. Szkoła Podstawowa nr 48 (18 pkt)

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Olaf Gdakowicz, Jan Kaszubski, Piotr Piątkiewicz, Feliks Rubin, Krystian Selder, Miłosz Świderski, Olivier Urbaniak;

nauczyciel – mgr Ewa Kadłubiec,

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

W poszczególnych konkurencjach w pierwszych trójkach byli:

Dziewczęta

Chłopcy

Sztafeta 6x50 m dowolnym

1.      SP 149

2.      SP 137

3.      SP 173

1.      SP 173

2.      SP 190

3.      SP 137

50 m dowolnym

1.      Aneta Rutkowska – SP 149

2.      Hanna Połeć – SP 149

3.      Zofia Adamczyk – SP 137

1.      Marcel Kacprzak – SP 190

2.      Adrian Mikołajczyk – SP 137

3.      Jan Kaszubski – SP 173

50 m klasycznym

1.      Jadwiga Raszewska – SP 173

2.      Barbara Skura – SP 149

3.      Amelia Stępka – SP 190

1.      Bartosz Tarczyński – SP 190

2.      Michał Skrobisz – SP 190

3.      Feliks Rubin – SP 173

50 m grzbietowym

1.      Martyna Grabarczyk – SP 149

2.      Natalia Polińska – SP 149

3.      Helena Płuciennikowska – SP 137

1.      Olivier Urbaniak – SP 173

2.      Piotr Piątkiewicz – SP 173

3.      Maciej Walkowski – SP 190

50 m motylkowym

1.      Małgorzata Węgrzycka – SP 173

2.      Barbara Mączkowska – SP 137

3.      Antonina Domagało – SP 55

1.      Jan Gajda – SP 137

2.      Miłosz Świderski – SP 173

3.      Miłosz Wentland – SP 149

 

 

Igrzyska Dzieci - Sztafety Pływackie - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się dnia 6 listopada 2019 roku na Pływalni przy Szkole Podstawowej nr 173 w Łodzi, ul. Sienkiewicza 46.

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Pływanie Drużynowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 3 grudnia br. Na pływalnia Szkoły Podstawowej nr 173 odbyły się Mistrzostwa Łodzi – Igrzyska Dzieci w pływaniu drużynowym.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 137
  2. Szkoła Podstawowa nr 149
  3. Szkoła Podstawowa nr 173
  4. Szkoła Podstawowa nr 19
  5. Szkoła Podstawowa nr 184
  6. Szkoła Podstawowa nr 190
  7. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
  8. Szkoła Podstawowa TO „Edukacja”

Szkoła Podstawowa ZNP - dyskwalifikacja (punkt V.5 Regulaminu)

Szkoła Podstawowa nr 55 - dyskwalifikacja (punkt V.5 Regulaminu)

 

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 137 w składzie: Katarzyna Adamczyk, Oliwia Furmaniak, Natalia Łobejko, Barbara Mączkowska, Natalia Piekarska, Kamila Rudzińska;

nauczyciel – mgr Piotr Kapczyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Ewa Morzyszek-Banaszczyk.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 173
  2. Szkoła Podstawowa nr 149
  3. Szkoła Podstawowa nr 34
  4. Szkoła Podstawowa nr 137
  5. Szkoła Podstawowa nr 190
  6. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
  7. Szkoła Podstawowa nr 184
  8. Szkoła Podstawowa nr 19
  9. Szkoła Podstawowa ZNP
  10. Szkoła Podstawowa TO „Edukacja”

Szkoła Podstawowa nr 55  - dyskwalifikacja (punkt V.5 Regulaminu)

Awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 173 w składzie: Mikołaj Koch, Olivier Król, Oskar Lewenphaut, Julian Świderski, Miłosz Świderski, Mateusz Wojtczak;

nauczyciel – mgr Magda Piątkiewicz,

Dyrektor Szkoły – mgr Bożena Biniek.

 Finał wojewódzki odbędzie się w dniu 11.12.2018 r. w Skierniewicach.

 

 

Igrzyska Dzieci - Pływanie Drużynowe - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody odbędą się w dniu 3 grudnia na pływalni przy Szkole Podstawowej nr 173, ul Sienkiewicza 46. 

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.