42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Licealiada - Koszykówka 3x3 - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody chłopców odbędą się 14 maja na obiektach KS "Społem w Łodzi, ul. Północna 36.

 

komunikat organizacyjny

Licealiada - Koszykówka - Finał Wojewódzki

 

W dniu 18 kwietnia 2024 roku Aleksandrowie Łódzkim odbył się finał wojewódzki szkół ponadpodstawowych – Licealiada – w koszykówce dziewcząt.

W turnieju uczestniczyły: I LO z Bełchatowa, SMS LO z Aleksandrowa Łódzkiego, LO ze Skierniewic, I LO z Tomaszowa Mazowieckiego oraz XXXII LO z Łodzi.

 

II miejsce zajął zespół XXXII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Maja Bagińska, Julia Bińkowska,  Julia Garwacka, Wiktoria Kozłowska, Roksana Krawul, Martyna Kubisiewicz, Zuzanna Matias, Lena Michalska, Marcelina Michalska, Wiktoria Nawrocka, Paulina Siudak, Amira Triki;

nauczyciel – mgr Agnieszka Kuczmera,

dyrektor Szkoły – mgr Karolina Kalita.

 

W trakcie Turnieju finałowego drużyna XXXII LO SMS pokonała w grupie zespół I LO z Tomaszowa Mazowieckiego 56:18. W meczu o I miejsce oraz uległ SMS LO z Aleksandrowa Łódzkiego 19:60.

 

W dniu 23 kwietnia 2024 roku w  Skierniewicach odbył się finał wojewódzki szkół ponadpodstawowych – Licealiada – w koszykówce chłopców.

III miejsce zajął zespół SMS Liceum Ogólnokształcącego M. Gortata w składzie: Szymon Bakalarz, Wiktor Bartczak, Mikołaj Duda, Dorian El_Ward, Jan Feldman, Maciej Jarosz, Maksymilian Keister, Adam Kołodziejczyk, Szymon Kraszewski, Marcel Kruczek, Michał Nita, Marcel Pawelec, Piotr Skweres-Błoch;

nauczyciel – mgr Barłomiej Frątczak,

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

 

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SMS LO M. Gortata uległa w grupie ZS 2 z Pabianic 41:60 i pokonała II LO z Sieradza 90:28. W meczu o II miejsce pokonali IV LO z Piotrkowa Trybunalskiego 82:52.

 

Gratulujemy!

 

Licealiada - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 9 kwietnia 2024 roku w Hali K.S. „Społem” przy ul. Północnej 36 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Łodzi w koszykówce chłopców – Licealiada – w którym brały udział drużyny z I LO, XII LO, XXVI LO oraz SMS LO M. Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

SMS LO Gortata       – XXVI LO         85 : 20       

I LO                           – XII LO             37 : 40

XXVI LO                   – XII LO              59 : 35

SMS LO Gortata       – I LO                 75 : 13       

I LO                           – XXVI LO          46 : 37

XII LO              – SMS LO Gortata       49 : 85

 

Tytuł Mistrza Łodzi zdobył zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcącego M. Gortata w składzie: Szymon Bakalarz, Wiktor Bartczak, Mikołaj Duda, Jan Feldman, Maciej Jarosz, Maksymilian Keister, Adam Kołodziejczyk, Szymon Kraszewski, Michał Nita, Marcel Pawelec, Piotr Skweres-Błoch;

nauczyciel – mgr Bartłomiej Frątczak,

dyrektor Szkoły – mgr Katarzyna Snuszka.

 

Kolejne miejsca:   II – XXVI LO,    III – I LO,     IV – XII LO.

 

Drużyna SMS LO M. Gortata będzie reprezentowała Łódź w finale Mistrzostw Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 23 marca 2024 r. w Skierniewicach.

 

W dniu 15 kwietnia 2024 r. w XXXII LO przy ul. Czajkowskiego 14 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Ponadpodstawowych – Licealiada - w koszykówce dziewcząt.

W Turnieju finałowym brały udział drużyny z XXXII LO, XXXIII LO, XLVII LO oraz SMS LO M. Gortata.

Wyniki rozegranych meczów:

XXXII LO      – XLVII LO               75 : 33                                         

XXXIII LO     – Gortat                      67 : 36

XXXII LO      – Gortat                      75 : 24           

XLVII LO      – XXXIII LO              30 : 75                       

XXXII LO      – XXXIII LO             54 : 51                       

Gortat             – XLVII LO               66 : 52                       

 

Tytuł Mistrzyń Łodzi zdobył zespół XXXII LO: Maja Bagińska, Julia Bińkowska, Julia Garwacka, Wiktoria Kozłowska, Martyna Kubisiewicz, Zuzanna Matias, Lena Michalska, Marcelina Michalska, Wiktoria Nawrocka, Paulina Siudak, Amira Triku;

nauczyciel – mgr Agnieszka Kuczmera,

dyrektor Szkoły – mgr Karolina Kalita.

 

Kolejne miejsca:        II – XXXIII LO

                               III – SMS LO M. Gortata

                               IV – XLVII LO

 

 

 

 

 

Licealiada - Koszykówka - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy dziewcząt zostanie rozegrany 15 kwietnia w ZSO nr 1 w Łodzi, ul. Czajkowskiego 14. W zawodach wezmą udział: XXXII LO, SMS LO Gortata, XXIX LO i XXXIII LO

 

komunikat organizacyjny

 

Turniej finałowy chłopców zostanie rozegrany 9 kwietnia na obiektach K.S. "Społem" w Łodzi, ul. Północna 36. W zawodach wystartują: SMS LO M. Gortata, I LO, XII LO, XXVI LO

 

komunikat organizacyjny

Licealiada - Koszykówka - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa A - XXXII LO, III LO, II/2

Komunikat Grupa B - XXXIII LO, XXIX LO, XLVII LO

 

Chłopcy:

Komunikat Grupa E – Gortat, XII, XXIV, IX (org: IX LO)

Wyniki Grupa F – ZST-I, ZSE-I, I, XXVI (org: )

Termin rozegrania grup półfinałowych do dnia 27.03.2023 r.

Licealiada - Koszykówka - Ćwierćfinał Mistrzostw Łodzi

 

 

Chłopcy: 

Wyniki Grupa A – I, VIII1, IV2, XXXII (org: XXXII LO)

Wyniki Grupa B – XXIV, XXIX, XXX, ZST-I (org: ???)

Komunikat Grupa C – ZSE-I, Salezj.Rz., XLII, IX (org: XLII LO)

Wyniki Grupa D – IV1, XXVI, Sal.LO, VIII2 (org: Salezj. LO)

Termin rozegrania grup półfinałowych do dnia 01.03.2024 r.

Licealiada - Koszykówka - Eliminacje Mistrzostw  Łodzi

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I– XXXII, Gastr., XIII, XXIX (org: XXXII LO)

Komunikat Grupa II – XXXIII, IV, Kokoro, XXXI (org: XXXIII LO)

Wyniki Grupa III – XLVII, IX, III (org: IX LO)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych: 01.03.2024 r.

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – I, T.A-U,    Sal. LO, XXI (org: Salezj. LO)

Wyniki Grupa II – XIII, XXVI, XXIV, XLII (org: XLII)

Wyniki Grupa III – XXX, ZSET, ZSE-I, XXIII (org: XXIII LO)

Wyniki Grupa IV – XII, XLVII, SPSK, XXXI (org: …)

Wyniki Grupa V – XXVI, ZSG-T XXXII (org: XXXII LO)

Wyniki Grupa VI – III, Oświatowiec, ZST-Inf., Sal.Rz. (org: Salezj. Rz.)

Wyniki Grupa VII – Gastr., IX, ZSSiM, XXIX (org: IX LO)

Wyniki Grupa VIII – Gortat, Kokoro, T.3 (org: Gortat)

Termin rozegrania grup eliminacyjnych: 26.01.2024 r.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.