42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna - Finał Wojewódzki

 

W dniu 12 października br. na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbył się Finał Wojewódzki – Licealiada – drużynowa liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w dla dziewcząt i chłopców następujących konkurencjach: bieg na 100 m, 200 m, 400 m, 800m, 1500 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem oraz sztafety 4x100 m.

W Finale brało udział 11 zespołów dziewcząt i 11 zespołów chłopców.

 

Zespół XXVI LO zajął IV miejsce a zespół XLIII LO zajął VI miejsce w kategorii dziewcząt.

Natomiast drużyna chłopców XLIII LO zajęła IX miejsce.

 

 

 

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna - Finał Mistrzostw Łódzi

 

W dniu 29 września 2021 roku. na stadionie Sportowej szkoły Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim odbyły się Mistrzostwa Łodzi - Licealiada – Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach:

dziewczęta - bieg na 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz sztafeta 4x100 m;

chłopcy - bieg na 100 m, 200m, 400 m, 800 m, 1500 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz sztafeta 4x100 m.

W Mistrzostwach brały udział 3 zespoły dziewcząt i 2 zespoły chłopców.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

1. XLIII LO            842

2. XXVI LO            807

3. III LO                691

 

Skład XLIII LO: Oliwia Cichosz, Amelia Jackowska, Julia Jaguścik, Nadia Kijańska, Zofia Krzewińska, Klaudia Lewandowska, Hanna Lisiecka, Martyna Marciniak, Alicja Mieczyńska, Agata Pogrebnaia, Maria Pogrebnaia, Nikol Potargowicz, Zuzanna Rembowska, Julia Świerczyńska, Zuzanna Wiernicka;

nauczyciel – mgr Stanisław Jaszczak,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Kaczorowska.

 

Skład XXVI LO: Katarzyna Adamczyk, Alicja Algrzym, Julia Cichańska, Anna Czernielewska, Aleksandra Dowejko, Oliwia Jędrzejczak, Alicja Kaczmarek, Zuzanna Kaniewska, Julia Lubnauer, Natasza Makaro, Natalia Nowak;

nauczyciel – mgr Katarzyna Okas,

dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Wiśniewska.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

 1. XLIII LO            876

2. XXXI LO             852

 

Skład XLIII LO: Oliwier Barylski, Oskar Chaładziński, Bartłomiej Chruściński, Mikita Filipchut, Wiktor Kijański, Szymon Maciaszek, Ksawery Mann, Wiktor Miziołek, Kacper Olszewski, Maksim Paulouski, Marcel Rembowski, Stanisłąw Rusiecki, Jakub Wawerek, Igor Winiecki;

nauczyciel – mgr Dominik Kopeć,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Kaczorowska.

 

Skład III LO: Artur Ciesielski, Dominik Dolaciński, Franciszek Franaszczyk, Wojciech Frączkowski, Jakub Gruntkowski, Kacper Lisowski, Filip Mokracki, Mikołaj Podrażka, Krzysztof Pogoda, Julian Świderski, Igor Tadysiak, Szymon Wadzyński, Konrad Woźniak, Wiktor Wyka;

nauczyciel – mgr Tomasz Melka,

dyrektor Szkoły – mgr Maria Włodarczyk.

 

 

Mistrzowie i Wicemistrzowie Łodzi w obu kategoriach, dziewcząt i chłopców, czyli XLIII LO, XXVI LO oraz III LO będą uczestniczyć w finale wojewódzkim, który odbędzie się 12.10.br w Bełchatowie.

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna - Finał Mistrzostw Łodzi - zmiana miejsca imprezy!!!

 

Zawody odbędą się na stadionie SSP nr 3, ul. Bankowa 7/11 w Aleksandrowie Łódzkim 29 września 2021 roku. Zgłoszenia należy dokonać do 27.09.

komunikat organizacyjny zawodów

 Korespondencyjne Sztafetowe Biegi Przełajowe - Licealiada - Mistrzostwa Łodzi

 

Licealiada – dziewczęta

  1. XLIII Liceum Ogólnokształcące                              23:22
  2. XXIX Liceum Ogólnokształcące                             30:15
  3. XXXII Liceum Ogólnokształcące                             31:47
  4. Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego 32:09
  5. XLVII Liceum Ogólnokształcące                              32:41
  6. Szkoła Mistrzów „Kokoro”                                        34:44
  7. III Liceum Ogólnokształcące                                    37:16

 

 

Licealiada – chłopcy

  1. Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego 29:00
  2. XXIX Liceum Ogólnokształcące                              31:46
  3. XXXII Liceum Ogólnokształcące                             32:47
  4. XLVII Liceum Ogólnokształcące                              32:49
  5. Szkoła Mistrzów „Kokoro”                                        33:00
  6. III Liceum Ogólnokształcące                                    33:37
  7. XLIII Liceum Ogólnokształcące                                34:51
  8. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 38:05

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 2 października 2019 roku. na stadionie Akademickiego Związku Sportowego przy ul. Lumumby 22/26 odbyły się Mistrzostwa Łodzi - Licealiada – Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach:

dziewczęta - bieg na 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz sztafeta 4x100 m;

chłopcy - bieg na 100 m, 200m, 400 m, 800 m, 1500 m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz sztafeta 4x100 m.

W Mistrzostwach brało udział 7 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

1.

XXXI LO

 

836

 

2.

XLIII LO

 

790

 

3.

III LO

 

784

 

4.

XXXII LO

 

563

 

5.

XXIV LO

 

392

 

6.

XXIII LO

 

410

 

7.

CKZiU

 

404

 

 

Skład XXXI LO: Martyna Golczyńska, Katarzyna Grzelak, Wiktoria Jędrzejczak, Martyna Kopczyńska, Justyna Kurzawa, Aleksandra Nowak, Oliwia Nowak, Wiktoria Pach, Maria Piech, Malwina Plak, Aleksandra Próba, Małgorzata Retkiewicz, Oliwia Rokuszewska, Zuzanna Spychalska, Maja Śmiałkowska, Roksana Wodecka;

nauczyciel – mgr Agnieszka Samborska,

dyrektor Szkoły – mgr Ewa Łoś.

 

Skład XLIII LO: Natalia Grzędowska, Julia Jaguścik, Wiktoria Karbownik, Nadia Kijańska, Liliana Komasińska, Aleksandra Krawczyk, Martyna Krysiak, Kamila Malasińska, Zuzanna Moszczyńska, Aleksandra Motyka, Joanna Olejnik, Zuzanna Rembowska, Julia Śmiechowicz, Sandra Tovmasyan, Dominika Wojnarowska, Wiktoria Ziemba;

nauczyciel – mgr Stanisław Jaszczak,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Kaczorowska.

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

1.

XLIII LO

 876

 

2.

XXXI LO

 

852

 

3.

XXV LO

 

837

 

4.

XXXII LO

 

767

 

5..

III LO

 

740

 

6.

XXIV LO

 

712

 

7.

XIII LO

 

572

 

8.

XXIII LO

 

566

 

9.

CKZiU

452

 

10.

ZSGeod.-Technicznych

 

429

 

Skład XLIII LO: Krystian Cieślak, Kamil Czemierzewski, Gabriel Fastyn, Jakub Kaźmierczak, Wiktor Kijański, Krystian Kropacz, Igor Lekston, Paweł Leo, Szymon Maciaszek, Hubert Mielczarek, Patryk Mroczek, Kacper Olszewski, Piotr Oset, Rafał Sadliński, Jakub Szkudlarek, Piotr Szkudlarek;

nauczyciel – mgr Dariusz Grzelak,

dyrektor Szkoły – mgr Anna Kaczorowska.

 

Skład XXXI LO: Piotr Bankowski, Jakub Bartecki, Szymon Dymiński, Aleksander Iskierka, Jakub Jałmużna, Maciej Jończyk, Maciej Kaczorowski, Damian Kocoń, Robert Kunka-Wagner, Igor Lizak, Jakub Maksiński, Miłosz Paprocki, Kacper Plesiak, Marek Rakowski, Szymon Żurawski;

nauczyciel – mgr Witold Zapała,

dyrektor Szkoły – mgr Ewa Łoś.

 

 

Mistrzowie i Wicemistrzowie Łodzi w obu kategoriach, dziewcząt i chłopców, czyli XXXI LO oraz XLIII LO będą uczestniczyć w finale wojewódzkim, który odbędzie się 10.10.br w Sieradzu.

 

Gratulujemy!

 

Licealiada - Finał Mistrzostw Łodzi - Liga Lekkoatletyczna

 

Zawody odbędą się w dniu 02.10.2019 na stadionie AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26. 

 

komunikat organizacyjny

Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 9 października w Lesie Łagiewnickim odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców wszystkich typów szkół. Trasy biegów były urozmaicone pod względem nachylenia terenu oraz stopnia trudności w zależności od grupy wiekowej.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt (1 km)

1. XXXI Liceum Ogólnokształcące

2. I Liceum Ogólnokształcące

3. III Liceum Ogólnokształcące

wyniki

 

Klasyfikacja końcowa chłopców (1,2 km)

1. XXXII Liceum Ogólnokształcące

2. XXXI Liceum Ogólnokształcące

3. III Liceum Ogólnokształcące

wyniki

galeria zdjęć

Licealiada - Liga Lekkoatletyczna 

 

W dniu 5 października na stadionie AZS Łódź odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne szkół Ponadgimnazjalnych. 

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1. XXXI Liceum Ogólnokształcące 956 pkt.

2. I Liceum Ogólnokształcące 861 pkt.

3. XXV Liceum Ogólnokształcące 846 pkt.

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 XLIII LO 1001 pkt.

2. XXXI Liceum Ogólnokształcące 856 pkt.

3. III Liceum Ogólnokształcące 855 pkt.

 

wyniki szczegółowe

wyniki

Licealiada - Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

9 października w Lesie Łagiewnickim odbędą się Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wybiegną na trasie jako pierwsi.

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.