42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana - eliminacje

 

Grupa I – 190, 61, MSMS (org: SP 190)

Grupa II – Gortat, 79, 184 (org: ….)

Grupa III – 55, 153, ZS-P 1 (org: SP 55)

Grupa IV – 198, Edukacja, 110, Bernardyni (org: Bernardyni)

Grupa V – 173, 170, 5 (org: SP 173)

Grupa VI – Społ. 1, 169, 91 (org: …….)

Grupa VII – 71, 193, 109 (org: SP 71)

Grupa VIII – 205, 111, ŁSO, 19 (org: SP 205)

Grupa IX – 45, SPSK, Kokoro (org: …..)

Grupa X – Salezjanie, 14, 101 (org: Salezjanie)

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana - Finał wojewódzki

 

W dniu 7 kwietnia 2022 roku w Sieradzu odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w grach i zabawach klas I - IV. W zawodach brały udział 40-osobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Sieradza, Szkoły Podstawowej nr 2 z Zelowa, Szkoły Podstawowej nr 5 ze Zgierza, Szkoły Podstawowej nr 9 z Kutna oraz gospodarz Szkoła Podstawowa nr 190 z Łodzi.

Rywalizacja finałowa zakończyła się następująco:

I miejsce         – Szkoła Podstawowa nr 190 - Łódź – Mistrz województwa łódzkiego

II miejsce        – Szkoła Podstawowa nr 10 - Sieradz

III miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 5 - Zgierz

IV miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 2 - Zelów

V miejsce        – Szkoła Podstawowa nr 9 - Kutno


Skład Szkoły Podstawowej nr 190: Julia Adamiak, Jakub Banaciński, Hanna Bojanowska, Gracjan Buda, Kajetan Cegielski, Stanisław Deredas, Lena Gamus, Jakub Głowiński, Krzysztof Harasny, Jakub Janowski, Martyna Karcz, Zuzanna Kaźmierczak, Maja Kłosek, Zuzanna Kowalska, Pola Krak, Lilianna Krempińska, Michał Kurgan, Lena Lewandowska, Agata Lipińska, Jakub Liwiński, Julia Łaboda, Karolina Macko, Alicja Malesa, Zuzanna Michalak, Agata Mocek, Hanna Mróz, Witold Olczyk, Jagoda Oleszczak, Zuzanna Marcinkowska, Aleksander Pachulski, Zuzanna Pawłowska, Radosław Rzeźniczak, Aleksandra Sęk, Nataniel Siwek, Artur Słota, Wiktor Sobczak, Jan Sokołowski, Paulina Supera, Adam Świątczak, Franciszek Tomaszewski, Gabriel Trudnos, Antoni Walczak, Otylia Warlikowska, Marek Winiecki, Aleksandra Wiśniewska-Szmania, Kacper Witych, Zuzanna Wójcik, Leon Zaręba;

nauczyciele – mgr Beata Jończyk, mgr Aneta Sadach,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wójcik. 

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana - Finał Mistrzostw Łodzi

W dniu 30 marca 2022 roku w Sali gimnastycznej Salezjańskiej Szkole Podstawowej przy ul. Wysokiej 37 1 odbyły się Mistrzostwa Łodzi w grach i zabawach klas I – IV Memoriał im. Pawła Gozdana. W zawodach brały udział 40-osobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 166, Szkoły Podstawowej nr 173, Szkoły Podstawowej nr 190 oraz Salezjańskiej Szkoły Podstawowej.

W całym cyklu zawodów, poczynając od eliminacji a kończąc na finale, brało udział ponad 1300 dzieci z łódzkich szkól z klas I – IV.

Rywalizacja finałowa zakończyła się następująco:

I miejsce         – Szkoła Podstawowa nr 190

II miejsce        – Salezjańska Szkoła Podstawowa

III miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 173

IV miejsce      – Szkoła Podstawowa nr 166.

 

Skład Szkoły Podstawowej nr 190: Julia Adamiak, Jakub Banaciński, Hanna Bojanowska, Gracjan Buda, Kajetan Cegielski, Stanisław Deredas, Lena Gamus, Jakub Głowiński, Krzysztof Harasny, Jakub Janowski, Martyna Karcz, Zuzanna Kaźmierczak, Maja Kłosek, Zuzanna Kowalska, Pola Krak, Lilianna Krempińska, Michał Kurgan, Lena Lewandowska, Agata Lipińska, Jakub Liwiński, Julia Łaboda, Karolina Macko, Alicja Malesa, Zuzanna Michalak, Agata Mocek, Hanna Mróz, Witold Olczyk, Jagoda Oleszczak, Zuzanna Marcinkowska, Aleksander Pachulski, Zuzanna Pawłowska, Radosław Rzeźniczak, Aleksandra Sęk, Nataniel Siwek, Artur Słota, Wiktor Sobczak, Jan Sokołowski, Paulina Supera, Adam Świątczak, Franciszek Tomaszewski, Gabriel Trudnos, Antoni Walczak, Otylia Warlikowska, Marek Winiecki, Aleksandra Wiśniewska-Szmania, Kacper Witych, Zuzanna Wójcik, Leon Zaręba;

nauczyciele – mgr Aneta Sadach, mgr Beata Jończyk,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wójcik.

 

Szkoła Podstawowa nr 190 uzyskała awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 7 kwietnia br. w Sieradzu.

Gratul

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Finał Memoriału Pawła Gozdana odbędzie się w dniu 30 maca w SP Salezjanów. W zawodach wezmą udział: SP 166, SP 173, SP 190, SP Salezj.

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Memoriał Pawła Gozdana

 

1/4 Finału

Komunikat Grupa L - Salejańska SP, SP KOKORO

Komunikat Grupa M - SP 166, ZSP-4

1/8 Finału

Komunikat Grupa A - SP oo Bernardynów, SP 190 lub SP 51 

Komunikat Grupa B - SP 55, SP 6

Eliminacje

Grupa 1 - Bernardyńska SP, ZS-P 1

Komunikat Grupa 2 - SP 190, SP 51

Grupa 3 - SP 205, SP 6

Wyniki Grupa 4 - SP 55, T.O. Edukacja

Grupa 5 - SP 71, SP 19

Grupa 6 - SMS SP M. Gortata, NSP "Kokoro"

Grupa 7 - Społ. SP 1, SP 199

Komunikat Grupa 8  - SP 42, Salezjańska SP

Grupa 9 - SP SK, SP 109

Komunikat Grupa 10 - SP 166, SP44

Grupa 11 - SP im JP II, SP 79

Grupa 12 - ZS-P 4, Jezuicka SP

Grupa 13 - SP 11, SP 173

Grupa 14 - SP 184, SP 61

 

drabinka turniejowa

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.