42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna - eliminacje

 

Dziewczęta:

Grupa I – 162, 34, ZS-P 3, 109 (miejsce: SP 149)

Grupa II – 174, 149, 160  (miejsce: SP 149)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I –   Gortat, 198,  ZS-P 4,  174 (org: SP 6)

Komunikat Grupa II – 6, 38, 55,  Mileszki (org: SP 6)

Komunikat Grupa III –   205, ŁSS-O, 204, 166 (org: SP 202)

Wyniki Grupa IV –   202, 40, 11,199  (org: SP 202)

 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna - Finał Wojewódzki

 

W dniu 6 grudnia 2021 roku w hali „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki - Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt z udziałem Szkoły Podstawowej z Nowych Zdun, Szkoły Podstawowej nr 16 z Pabianic, Szkoły Podstawowej nr 162 z Łodzi, Szkoły Podstawowej z Jedlna, Szkoły Podstawowej z Rossoszycy oraz Szkoły Podstawoej nr 1 z Sulejowa.

I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 162 pokonując w fazie grupowej SP z Nowych Zdun 11:8 oraz SP 16 z Pabianic 9:5.

W meczu finałowym pokonali SP z Rossoszycy 12:2.

 

Skład SP 162: Oliwia Bednarek, Edyta Gross, Weronika Grzegory, Anna Kaczmarek, Kinga Łata, Le Ly Nguyen, Aleksandra Pietruszewska, Karolina Rytczak, Iga Stępień, Patrycja Śledzińska, Klaudia Świtacz, Luu Thuy Linh, Marlena Weremczuk;

nauczyciel – mgr Dariusz Sprawka,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Wartołowska

 

W dniu 7 grudnia 2021 roku w hali „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 z Rawy Mazowieckiej, Szkoła Podstawowa nr 1 z Sulejowa, Szkoły Podstawowej nr 182 z Łodzi, Szkoły Podstawowej nr 10 z Sieradza oraz Szkoła Podstawowa nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego.

 

W klasyfikacji końcowej II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 182 pokonując w grupie SP 2 z Rawy Mazowieckiej w dogrywce 1:0 w czasie regulaminowym 7:7 oraz SP 1 z Sulejowa 5:1.

W meczu finałowym drużyna uległa SP 16 z Piotrkowa Trybunalskiego 5 : 11.

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 182Krzysztof Jastrzębski, Adam Kapuściński, Maciej Kaźmierczak, Wojciech Łuczak, Eryk Michalski, Wiktor Ochocki, Jakub Raszyński, Stanisław Rogaczewski, Jan Skąpski, Jakub Skolimowski, Jan Skolimowski, Patryk Stańczyk, Kacper Trojanowski, Kacper Wijata;

nauczyciel – mgr Sławomir Wasik,

dyrektor Szkoły – mgr Iwona Sosnowska.

.

 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 18 listopada 2021 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się finał Mistrzostw Łodzi - Igrzyska Dzieci - w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 149, Szkoły Podstawowej nr 162, Szkoły Podstawowej nr 174 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 162

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 174

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 34

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

V miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 162 – Oliwia bednarek, Gabriela Bukowska, Julia Gębska, Edyta Gross, Weronika Grzegory, Anna Kaczmarek, Kinga Łata, Aleksandra Pietruszewska, Karolina Rytczak, Iga Stępień, Patrycja Śledzińska, Klaudia Świtacz, Luu Thuy Linh, Marlena Weremczuk;

nauczyciel – mgr Dariusz Sprawka,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Wartołowska

 

 

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 162 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem
6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 08.12.2021 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Igrzyska Dzieci - Piła Ręczna - Finał Mistrzostw Łodzi

  

Finał Mistrzostw Łodzi chłopców odbędzie się 1 grudnia w hali UKS "Anilana" ul. Sobolowa 1. Początek zawodów przewidziany jest na godzinę 9:00. O medale będą walczyć zespoły: SP 29, SP 149, SP 160, SP 182. 

 

komunikat organizacyjny

 Finał Mistrzostw Łodzi dziewcząt odbędzie się 18 listopada w hali ChKS ul. Kosynierów Gdyńskich 18. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00 a wystąpią w nich uczennice: SP 29, SP 34, SP 149, SP 162, SP 174

komunikat organizacyjny

 

 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna - eliminacje

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – SP 182, Salezj., SP 174, SP 166, SP 149 (org: SP 160)

Wyniki Grupa II – SP 160, SP 29, SP 30, SP 169 (org: SP 160)

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.