42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 22 listopada 2019 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się finał Mistrzostw Łodzi - Igrzyska Dzieci - w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoły Podstawowej nr 149, Szkoły Podstawowej nr 160, Szkoły Podstawowej nr 162 oraz Szkoły Podstawowej nr 182.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 182

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 160

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 162

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 149 – Martyna Grabarczyk, Patrycja Ignatowska, Iga Jaguś, Natalia Jędrzejczyk, Aleksandra Kałucka, Zuzanna Kaźmierczak, Nela Malinowska, Michalina Mysiak, Katarzyna Petrus, Hanna Połeć, Aneta Rutkowska, Barbara Skura, Gabriela Wawrzyniak, Iga Wójcik;

nauczyciele – mgr Marcin Oleksiewicz,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Staciwa.

 

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 149 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 16.12.2019 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

 

W dniu 25 listopada 2015 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych – Igrzyska Dzieci – w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: SP 70, SP 149, SP 182 oraz SP 202.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 202

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 182

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 70

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 202 – Filip Dobek, Mateusz Grabarczyk-Żałobny, Paweł Gralewski, Michał Jarząbek, Aleksander Mielcarz, Mateusz Nowak, Krzysztof Owczarek, Krzysztof Płoszaj, Eryk Skorupski, Kamil Słupczyński, Franciszek Sokal, Maciej Zorn;

nauczyciele – mgr Witold Kapral,

Dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 202 będą reprezentowali Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 18.12.2019 r. w Piotrkowie Trybunalskim. 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy dziewcząt odbędzie się 22.11  w hali ChKS w Łodzi, ul. Kosynierów Gdyńskich 18. W zawodach wystąpią: SP 149, SP 160, SP 162, SP 182

komunikat organizacyjny 

 

Chłopcy o tytuł Mistrza Łodzi zmierzą się 25.11 w hali UKS "Anilana" Łódź, ul. Sobolowa 1. W turnieju wystartują: SP 70, SP 149, SP 182, SP 202

komunikat organizacyjny

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa A – I1, 70, 149ZS-P 3, (miejsce: SP 70)

Wyniki Grupa B – 182, 34, I2, 173 (miejsce: SP 182)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa A – SP 182, 164, Salezj.(miejsce: SP 160)

Wyniki Grupa B – 160, 70,     I3 (miejsce: SP 160)

Wyniki Grupa C – 202, 162,   111 (miejsce: SP 160)

Wyniki Grupa D – 169, I2,     30 (miejsce: SP 169)

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców - eliminacje

 

Dziewczęta:

Wyniki Grupa I – 160, 162, ZNP (miejsce: SP 160)

Wyniki Grupa II – 182, 110, 149, 109 (miejsce: SP 182)

Wyniki Grupa III – 169, ZS-P 3, 34 (miejsce: SP 169)

Wyniki Grupa IV  – 70, 173, 174 (miejsce: SP 70)

 

Chłopcy:

Wyniki Grupa I – 182, ZNP,173, 149 (miejsce: SP 182)

Wyniki Grupa II – 160, 34, 162, 174, 30 (miejsce: SP 160)

Wyniki Grupa III – 70, 33, Salezj., 202 (miejsce: SP 70)

Wyniki Grupa IV – 169, 19, 110, 111, 164 (miejsce: SP 169)

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców - Finał Wojewódzki

 

W dniu 5 grudnia 2018 roku w hali UKS „Anilana” odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoła Podstawowa nr 3 z Opoczna, Szkoła Podstawowa z Białej Rawskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 z Aleksandrowa Łódzkiego, Zespół Szkół Ogólnokształcących z Łasku-Kolumny, Szkoła Podstawowa nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Szkoła Podstawowa nr 202 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 202 pokonując w grupie ZSO z Łasku-Kolumny  9:5 oraz SP 16 z Piotrkowa Tryb. 2:1 w rzutach karnych (17:17 w czasie regulaminowym). W meczu finałowym drużyna pokonała SP z Białej Rawskiej 15 : 8.

Pozostałe miejsca: II m. – SP Biała Rawska, III m. – SP 16 Piotrków Tryb., IV m – SP 3 Aleksandrów Ł.,  V-VI m. – SP 3 Opoczno i ZSO Łask-Kolumna.

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 202 – Wiktor Białkowski, Bartosz Darnowski, Wiktor Gaca, Jakub Jasiński, Wojciech Kosior, Patryk Kowalski, Jakub Maurer, Jakub Płoszaj, Patryk Połomski, Emil Rożnowski, Franciszek Sokal, Tymon Szymański, Szymon Wadzyński;

nauczyciel – mgr Witold Kapral,

dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 202 będą reprezentowali województwo łódzkie podczas finału ogólnopolskiego.

 

W dniu 7 grudnia 2018 roku w hali UKS „Anilana” odbył się Finał Wojewódzki - Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt.

V miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 34 w składzie: Aleksandra Balicka, Zuzanna Jeziorska, Oliwia Miazek, Roksana Pruszkowska, Adela Romanowska, Laura Sikora, Adrianna Szczepańska, Julia Wiśniewska, Kinga Wyrwas;

nauczyciel – mgr Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 26 listopada 2018 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się finał Mistrzostw Łodzi Igrzyska dzieci w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 71, Szkoły Podstawowej nr 149 oraz Szkoły Podstawowej nr 182.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 34

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 71

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 182

wyniki turnieju

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 34 – Aleksandra Balicka, Zuzanna Jeziorska, Oliwia Miazek, Roksana Pruszkowska, Adela Romanowska, Laura Sikora, Adrianna Szczepańska, Julia Wiśniewska, Kinga Wyrwas;

nauczyciel – mgr Marcin Sapiński,

Dyrektor Szkoły – mgr Agnieszka Błażejczyk.

 

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 34 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 7.12.2018 r. w Łodzi w hali UKS „Anilana” przy ul. Sobolowej 1.

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Dziewcząt - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Turniej finałowy zostanie rozegrany 26 listopada ChKS ul. Kosynierów Gdyńskich 18. W zawodach wystąpią zespoły: SP 34, SP 71, SP 149, SP 182

 

komunikat organizacyjny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Chłopców - Finał

 

W dniu 8 listopada 2018 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: SP 122, SP 169, SP 182 oraz SP 202.

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 202

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 182

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 122

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 169

wyniki spotkań 

 

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 202 – Wiktor Białkowski, Bartosz Darnowski, Wiktor Gaca, Jakub Jasiński, Wojciech Kosior, Patryk Kowalski, Jakub Maurer, Jakub Płoszaj, Patryk Połomski, Emil Rożnowski, Franciszek Sokal, Tymon Szymański, Szymon Wadzyński, Igor Wiosna;

nauczyciel – mgr Witold Kapral,

Dyrektor Szkoły – mgr Wiesława Sobczyk

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 202 będą reprezentowali Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 07.12.2018 r. w Łodzi

 

 

Igrzyska Dzieci - Piłka Ręczna Chłopców - Finał

 

W dniu 8 listopada w hali "Anilany" zostanie rozegrany turniej finałowy Mistrzostw Łodzi w Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach wystąpią: SP 122, SP 169, SP 182, SP 202

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.