42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Licealiada - Pływanie Drużynowe - Finał Wojewódzki

 

Po zakończonych finałach wojewódzkich w pływaniu w kategoriach szkół podstawowych nadszedł czas na szkoły ponadpodstawowe.

W dniu 22 listopada 2023 roku na pływalni Szkoły Podstawowej nr 173  odbył się Finał Wojewódzki – Licealiada w pływaniu.

W kategorii dziewcząt startowały zespoły: Liceum Ogólnokształcące ze Skierniewic,
I Liceum Ogólnokształcące z Bełchatowa, I Liceum Ogólnokształcące z Pabianic, I Liceum Ogólnokształcącego z Tomaszowa Mazowieckiego, II Liceum Ogólnokształcącego z Sieradza  oraz III Liceum Ogólnokształcącego z Łodzi.

II miejsce zajęła drużyna III LO - Łódź w składzie:  Oliwia Furmaniak, Maja Grzebieluch, Natalia Jeziorska, Julia Jędrzejak, Hanna Połeć, Karolina Rozwadowska;

nauczyciel – mgr Eliza Sioch,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Włodarczyk.

 

W kategorii chłopców startowały zespoły: II Liceum Ogólnokształcące z Sieradza, Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej, Zespołu Szkół nr 3 ze Skierniewic, Zespołu Szkół z Pajęczna, Zespołu Szkół Powiatowych z Opoczna oraz Zgierskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych.

Tytuł Mistrzów Łodzi – I miejsce zdobyła drużyna Publicznego LO Politechniki Łódzkiej w składzie: : Franciszek Jarczewski, Hubert Lamenta, Szymon Ledzion, Jędrzej Moczak, Piotr Piątkiewicz, Krystian Selder, Oliwier Urbaniak;

nauczyciel – mgr Maciej Kruszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Izabela Kapłon.

 

Licealiada - Sztafety Pływackie - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Zawody zostaną rozegrane 16 listopada na pływali przy Szkole Podstawowej nr 173 w Łodzi, ul. Sienkiewicz 46

 

komunikat organizacyjny

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.