42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
  
 
Mostly Cloudy

-2°C

Łódź

Mostly Cloudy

Wind: 28.97 km/h

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna - Finał Wojewódzi

 

W dniu 19 listopada 2019 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny:  Szkoły Podstawowej z Budziszewic, Szkoły Podstawowej nr 4 z Wielunia, Szkoły Podstawowej nr 3 z Pabianic, Szkoły Podstawowej nr 1 z Kutna, Szkoły Podstawowej nr 13 z Bełchatowa oraz Szkoły Podstawowej nr 174 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej II miejsce zajął zespół Szkoły Podstawowej nr 174 pokonując w grupie Szkołę Podstawową nr 1 z Kutna  10 : 8 oraz Szkołę Podstawową nr 13 z Bełchatowa 4 : 0.

W meczu finałowym ze szkoła Podstawową nr 4 z Wielunia w czasie regulaminowym zapadł wynik remisowy 5 : 5, w rzutach karnych SP 174 uległa 1 : 2.

Skład drużyny Publicznego Szkoły Podstawowej nr 174 – Dominika Adamczewska, Patrycja Adamczyk, Wiktoria Baran,Maja Grabowska, Daria Harendarz, Patrycja Jurczyk, Klaudia Kosmala, Anna Kwaśniewska, Maja Mirys, Julia Nuc, Natalia Paraszkiewicz, Julia Szewczyk, Marika Witczak ;

nauczyciel – mgr Barbara Gomółka,

Dyrektor Szkoły – mgr Beata Rubinkowska.

 

W dniu 20 listopada 2019 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny:  Szkoły Podstawowej nr 9 ze Skierniewic, Szkoły Podstawowej nr 1 z Tomaszowa Mazowieckiego, Publicznej Szkoły Podstawowej z Białej, Szkoły Podstawowej nr 1 z Poddębic, Szkoły Podstawowej nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął zespół Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” pokonując w grupie SP 1 z Tomaszowa Mazowieckiego  22 : 6 oraz PSP z Białej 18 : 9. W meczu finałowym drużyna pokonała Szkołę Podstawową nr 16  z Piotrkowa Trybunalskiego 11 : 6.

Pozostałe miejsca: II m. – SP 16 z Piotrkowa Trybunalskiego, III m. – SP 1 z Poddębic, IV m m. – PSP z Białej, V-VI m. – SP 9 ze Skierniewic i SP 1 z Tomaszowa Mazowieckiego.

Skład drużyny Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport”– Jan Andrzejczak, Mateusz Bednarek, Miłosz Bednarek, Damian Błaszczyk, Igor, Bohdziun, Jakub Kaczmarek, Eryk Karkusiński, Patryk Leśniak, Maksymilian Matusiak, Maciej Niedźwiecki, Antoni Rutkowski, Jakub Sawicki, Jakub Wenecka, Patryk Zawadzki, Natan Zielonka;

nauczyciele – mgr Tomasz Matulski, Tomasz Morąg,

Dyrektor Szkoły – mgr Janusz Rześniowiecki. 

Uczniowie MSMS „Edukacja i Sport” będą reprezentowali województwo łódzkie podczas finału ogólnopolskiego.

 

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 7 listopada 2019 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego odbył się finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Szkoły Podstawowej nr 34, Szkoły Podstawowej nr 149, Szkoły Podstawowej nr 169 oraz Szkoły Podstawowej nr 174.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 174

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 34

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 169

Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 174: Dominika Adamczewska, Patrycja Adamczyk, Wiktoria Baran, Daria Harendarz, Patrycja Jurczyk, Klaudia Kosmala, Anna Kwaśniewska, Julia Nuc, Julia Szewczyk, Marika Witczak;

nauczyciel – mgr Barbara Gomólka,

Dyrektor Szkoły – mgr Beata Rubinkowska.

 

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 174 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 19.11.2019 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

 

W dniu 8 listopada 2019 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Szkoły Podstawowej nr 149, Szkoły Podstawowej nr 169 oraz Szkoły Podstawowej nr 182.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 182

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 169

 

Skład drużyny Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” – Jan Andrzejczak, Mateusz Bednarek, Miłosz Bednarek, Damian Błaszczyk, Igor, Bohdziun, Jakub Kaczmarek, Eryk Karkusiński, Maksymilian Matusiak, Jakub Sawicki, Jakub Tadysiak, Jakub Wenecka, Patryk Zawadzki, Natan Zielonka;

nauczyciele – mgr Tomasz Matulski, Tomasz Morąg,

Dyrektor Szkoły – mgr Janusz Rześniowiecki.

 

Zespół MSMS będzie reprezentował Łódź w finale wojewódzkim z udziałem 6 drużyn.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna - Finał Mistrzostw Łodzi

 

Finał Mistrzostw Łodzi w Płce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców odbędzie się w dniach 7 - 8 listopada 2019. Jako pierwsze o medale powalczą dziewczęta a dzień później chłopcy. O najlepszy żeński zespół zmierzą się uczennice: SP 34, SP 149, SP 169, SP 174. O złoty medal wśród panów powalczą: SP 149, SP 169, SP 182, MSMS,

komunikat organizacyjny dziewcząt

komunikat organizacyjny chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Chłopców - Półfinał Mistrzostw Łodzi

 

Wyniki Grupa A– 41, 169, 149, ZS-P 3 (miejsce: SP 149)

Komunikat Grupa B – 182, MSMS, 164, Salezj. (miejsce: SP 182)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Chłopców - Finał Mistrzostw Polski

 

W dniach 12 – 16.06.2019 roku w Dźwirzynie odbyły się finał ogólnopolski – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – w piłce ręcznej chłopców.

V miejsce zajął zespół Gimnazjum nr 35 w składzie: Hubert Filarczyk, Kacper Gajewski, Franciszek Jędryka, Mateusz Jóźwiak, Michał Kolasiński, Stanisław Lewandowski, Borys Majchrzak, Bartosz Marciniak, Antoni Metrycki, Damian Mikulski, Mateusz Nastarowicz, Michał Samulczyk, Michał Spętany, Jakub Świątkiewicz, Filip Węgliński;

nauczyciel – mgr Robert Sobór,

dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Dziewcząt i Chłopców - Finał Mistrzostw Wojewódzkich

 

W dniu 22 listopada 2018 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny:  Szkoły Podstawowej nr 4 z Wielunia, Szkoły Podstawowej nr 2 z Kutna, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 z Tomaszowa Mazowieckiego, Gimnazjum z Gomunic, Gimnazjum z Poddębic, Szkoły Podstawowej nr 16 z Piotrkowa Trybunalskiego oraz Gimnazjum nr 35 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej I miejsce zajął zespół Gimnazjum nr 35 pokonując w grupie ZS-P 7 z Tomaszowa Mazowieckiego  19 : 7 oraz Gimnazjum z Poddębic 18 : 6. W meczu finałowym drużyna pokonała Szkołę Podstawową nr 4 z Wielunia 20 : 8.

Pozostałe miejsca: II m. – Szkoły Podstawowej nr 4 z Wielunia, III m. – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 z Tomaszowa Maz., IV m m. – Szkoła Podstawowa nr 16 z Piotrkowa Tryb., V-VI m. – Szkoła Podstawowa nr 2 z Kutna i Publiczne Gimnazjum z Gomunic. 

Skład drużyny Gimnazjum nr 35 – Kacper Gajewski, Franciszek Jędryka, Mateusz Jóźwiak, Michał Kolasiński, Stanisław Lewandowski, Borys Majchrzak, Bartosz Marciniak, Damian Mikulski, Antoni Metrycki, Mateusz Nastarowicz, Piotr Pietrzak, Michał Samulczyk, kacper Stawski, Jakub Świątkiewicz, Filip Węgliński;

nauczyciele – mgr Robert Sobór,

Dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski.

Uczniowie Gimnazjum nr 35 będą reprezentowali województwo łódzkie podczas finału ogólnopolskiego.

 

W dniu 23 listopada 2018 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Finał Wojewódzki Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny:  Gimnazjum z Łowicza, Zespołu Szkół z Walichnowy, Szkoły Podstawowej nr 2 z Piotrkowa Trybunalskiego, Szkoły Podstawowej nr 1 ze Zgierza, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 z Tomaszowa Mazowieckiego oraz Publicznego Gimnazjum nr 14 z Łodzi.

W klasyfikacji końcowej II miejsce zajął zespół Gimnazjum nr 14 pokonując w grupie Gimnazjum  z Łowicza  14 : 6 oraz Szkołę Podstawową nr 1 ze Zgierza 8 : 7. W meczu finałowym drużyna uległa Szkole Podstawowej nr 2 z Piotrkowa Tryb. 6 : 1.

Skład drużyny Publicznego Gimnazjum nr 14 – Paulina Dwornicka, Anna Gajewska, Julia Kwapisiewicz, Emilia Łuczak, Julia Majchrowska, Daria Smolec, Katarzyna Stasiak, Natalia Tomczyk, Zuzanna Urbańska, Paulina Wilczyńska, Dominika Wojnarowska, Jagoda Żuraw;

nauczyciele – mgr Agnieszka Kowalska,

Dyrektor Szkoły – mgr Renata Lipińska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Chłopców - Finał

 

W dniu 7 listopada 2015 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Uczestniczyły w nim drużyny: Publicznego Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 35, Publicznego Gimnazjum nr 39 oraz Międzynarodowej szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum nr 35

II miejsce – MSMS

III miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 39

IV miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 14

wyniki turnieju

 

Skład drużyny Gimnazjum nr 35Kacper Gajewski, Franciszek Jędryka, Mateusz Jóźwiak, Michał Kolasiński, Borys Majchrzak, Bartosz Marcianiak, Antoni Metrycki, Damian Mikulski, Mateusz Nastarowicz, Piotr Pietrzak, Michał Samulczyk, Kacper Stawski, Jakub Świątkiewicz, Filip Węgliński;

nauczyciel – mgr Robert Sobór,

Dyrektor Szkoły – mgr Wojciech Ulatowski

Uczniowie Gimnazjum nr 35 będą reprezentowali Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 22 listopada 2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna Dziewcząt - Finał

 

W dniu 6 listopada 2018 roku w hali UKS „Anilana” odbył się finał Mistrzostw Łodzi Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny: Gimnazjum nr 14, Gimnazjum nr 39, Gimnazjum nr 44, Szkoły Podstawowej nr 149 oraz Szkoły Podstawowej nr 202.

Wyniki meczów:

G.44          – G.14             4 : 5

SP 149       – G.39             3 : 9

SP 202       – G.14             2 : 5

G.44          – G.39             5 : 4

SP 202       – SP 149          2 : 6

G.14          – G.39             5 : 3

SP 202       – G.44             3 : 6

G.14          – SP 149         11 : 2

G.39          – SP 202          7 : 4

G.44          – SP 149         10 : 1

 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum nr 14

II miejsce – Gimnazjum nr 44

III miejsce – Gimnazjum nr 39

IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 149

V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 202

 

Skład drużyny Gimnazjum nr 14: Anna Gajewska, Julia Kwapisiewicz, Emilia Łuczak, Julia Majchrowska, Daria Smolec, Katarzyna Stasiak, Natalia Tomczyk, Zuzanna Urbańska, Paulina Wilczyńska, Dominika Wojnarowska, Jagoda Żuraw;

nauczyciel – mgr Agnieszka Kowalska,

Dyrektor Szkoły – mgr Renata Lipińska.

 

Uczennice Gimnazjum nr 14 będą reprezentowały Łódź podczas finału z udziałem 6 najlepszych zespołów z województwa łódzkiego, który odbędzie się w dniu 21.11.2018 r. w Piotrkowie Trybunalskim.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Piłka Ręczna - Finał

 

W dniach 6 - 7 listopada odbędą się turnieje finałowe Mistrzostw Łodzi w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali "Anilany" ul. Sobolowa 1. Pierwszego dnia rywalizować będą dziewczęta: SP 202, Gim 44, Gim 14, SP 149, Gim 39. Drugiego dnia o medale zmierzą się chłopcy: MSMS, Gim 39, Gim 35, Gim 14

 

komunikat finału dziewcząt        komunikat finału chłopców

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.