42 637 78 33

513 128 800

KRS 0000401965

Biuro czynne: pon - czw 9:00 - 15:00   

Kasa oraz rozliczenia: pon i czw 11:00 - 15:00

Informacje dot. 1,5% - 660-805-545 (p. Dorota)

facebook_page_plugin
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 31 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 55 w Łodzi został rozegrany Finał Mistrzostw Łodzi w Trójboju Lekkoatletycznym. Na starcie stanęło 12 zespołów dziewcząt i chłopców, które zagwarantowały sobie start w półfinałach.

 

Klasyfikacja dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55      780 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 120    667 pkt
  3. Szkoła Podstawowa nr 19      661 pkt
  4. Szkoła Podstawowa nr 71     619 pkt
  5. Szkoła Podstawowa nr 36     590 pkt
  6. Szkoła Podstawowa nr 14     578 pkt
  7. Szkoła Podstawowa nr 6      577 pkt
  8. Szkoła Podstawowa nr 34     566 pkt
  9. Szkoła Podstawowa nr 44     564 pkt
  10. Szkoła Podstawowa nr 7      561 pkt
  11. Szkoła Podstawowa nr 162  550 pkt
  12. Szkoła Podstawowa nr 79    505 pkt

 

Mistrz Łodzi – Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi wystąpiła w składzie: Pawlak Alicja, Kociło Kornelia, Łukaszewska Katarzyna, Janusz Sagitta, Czyżyk Martyna

Dyrektor Szkoły: Anna Rytwińska

Opiekun zespołu: Joanna Chrobot

 

60 m

  1. Alicja Pawlak SP 55                  9,08
  2. Katarzyna Łukaszewska SP 55   9,18
  3. Wiktoria Pluta SP 120               9,32

 

Skok w dal

  1. Kornelia Kociło SP 55                  4,20
  2. Katarzyna Łukaszewska SP 55   4,14
  3. Alicja Pawlak SP 55                     4,02

 

Rzut piłeczką palantową

  1. Laura Czajka SP 120               31,5
  2. Adrianna Stencel SP 34           29,0
  3. Julia Żurańska SP 44               29,0

 

Klasyfikacja wielobojowa

  1. Alicja Pawlak SP 55                    210
  2. Kornelia Kociło SP 55                 208
  3. Katarzyna Łukaszewska SP 55  199

 

 

Klasyfikacja chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55             579 pkt
  2. Szkoła Podstawowa nr 79             576 pkt
  3. Salezjańska Szkoła Podstawowa 575 pkt
  4. Szkoła Podstawowa nr 7                 559 pkt
  5. Szkoła Podstawowa nr 182             533 pkt
  6. Szkoła Podstawowa nr 91               511 pkt
  7. Szkoła Podstawowa nr 110             480 pkt
  8. Szkoła Podstawowa nr 44               466 pkt
  9. Szkoła Podstawowa nr 14               463 pkt
  10. Szkoła Podstawowa nr 34               445 pkt
  11. Szkoła Podstawowa nr 162             426 pkt
  12. Szkoła Podstawowa nr 120             388 pkt

 

60 m

  1. Kacper Linke SP 14                     9,16
  2. Filip Matusiak SP 162                  9,17
  3. Dawid Kijas Salezjańska SP        9,30

 

Skok w dal

  1. Dawid Kijas Salezjańska SP          4,24
  2. Piotr Wosiak SP 55                        4,15
  3. Dominik Marcjanek SP 79              4,13

 

Rzut piłeczką palantową

  1. Dominik Marcjanek SP 79                41,0
  2. Krzysztof Wojciechowski SP 34       37,0
  3. Antoni Nowacki SP 182                   36,0

 

Mistrz Łodzi – Szkoła Podstawowa nr 55 w Łodzi wystąpiła w składzie: Domagalski Jan, Wosiak Piotr, Mróz Leon, Adamczewski Nicholas, Karbownik Bartosz i Wegner Bartosz

Dyrektor Szkoły: Anna Rytwińska

Opiekun zespołu: Daniel Rutkowski

 

Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniu 16 maja 2023 r. na obiektach sportowych przy XLVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Czernika 1/3 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 11 zespołów dziewcząt i 16 zespołów chłopców.

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 71
w składzie: Maja Bielaczyc, Zofia Marciniak, Ewa Miklas, Natalia Miklaszewska, Michalina Paczesna, Natalia Struszczyk;

nauczyciel – mgr Maciej Paszkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Małgorzata Kotlicka.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 71.      1028 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 34.      1011 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 55        996 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 184     949 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 79       844 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 162     823 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 202     781 pkt.  
  8. Szkoła Podstawowa nr 111     746 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 14      726 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 199    697 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 45      597 pkt.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Jan Grzelak, Mateusz Grzelak, Jakub Kwiecień, Filip Piesztal, Kacper Skóra, David Wojtczak-Matusiak;

nauczyciel – mgr Piotr Maszorek

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55              949 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 184            849 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 79               818 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 162             816 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 202             789 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 109             783 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa M. Gortata.     753 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 122             752 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 14               738 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 199             713 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 45               640 pkt.
  12. Szkoła Podstawowa nr 34               533 pkt.
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1  501 pkt.
  14. Szkoła Podstawowa nr 111             483 pkt.
  15. Szkoła Podstawowa nr 10              346 pkt.
  16. Szkoła Podstawowa nr 166            341 pkt.

 

Uczennice SP 71 i SP 34 oraz uczniowie SP 55 o SP 184 będą reprezentowali Łódź w finale wojewódzkim czwórboju, który odbędzie się 30 maja br. w zduńskiej Woli.

 

wyniki szczegółowe

Igrzyska Dzieci - Trójbój LA - Mistrzostwa Łodzi

 

W dniu 2 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 55 przeprowadzone zostały Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową.

W Mistrzostwach brało  udział po 11 zespołów dziewcząt i chłopców.

 

Tytuł Mistrzyń Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie: Maja Milczarek, Celestyna Olczak, Hanna Cisło, Dominika Florczak, Nikoleta Lelonkiewicz;

nauczyciel – mgr Łukasz Gębarski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Wicemistrzynie Łodzi to zespół Szkoły Podstawowej nr 162 w składzie: Natasza Tomaszewska, Julia Kaduczek, Daria Adamczyk, KieuANh Hoang, Karolina Tkaczyk

nauczyciel – mgr Dariusz Sprawka,

Dyrektor Szkoły – mgr Maria Wartołowska.

 

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55             809 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 162           762 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 71               742 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 34               687 pkt.
  5. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  671 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 173             627 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 79               625 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 14               610 pkt.
  9. SM „Kokoro”                                    607 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 120            576 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 51              504 pkt.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Mateusz Grzelak, Jakub Mazurkiewicz, Dawid Wojtczak – Matusiak, Adam Szewczyk, Adam Gogulski;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Wicemistrzowie Łodzi to zespół Szkoły Podstawowej nr 79 w składzi: Aleksander Kłaczek, Dominik Marcjanek, Patryk Witek, Tymoteusz Gracz, Stanisław Korpacki

nauczyciel – mgr Zofia Sygdziak,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Wituła.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55        627 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 79        577 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 162        515 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 71          469 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 34          461 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 120       443 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 173       441 pkt.
  8. SM „Kokoro”                              424 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 14         410 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 51         355 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 166       324 pkt.

 

Uczennice SP 55 i 162 oraz uczniowie SP 55 i 79 mają prawo startu w finale wojewódzkim trójboju, który odbędzie się 21 czerwca br. w Kutnie.

 

Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny - Finał Mistrzostw Łodzi

 

W dniach 18 maja 2022 r. na obiektach sportowych przy XLVII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Czernika 1/3 odbył się Finał Mistrzostw Łodzi – Igrzyska Dzieci – w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Zawody przeprowadzone zostały w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

W Mistrzostwach brało udział 14 zespołów dziewcząt i 14 zespołów chłopców.

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii dziewcząt zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 34
w składzie: Hanna Jóźwiak, Zuzanna Kalisz, Alicja Młodzińska, Nikola Szedzińska, Wiktoria Zarzycka, Lena Zbróg;

nauczyciel – mgr Piotr Paszyński,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Śliwińska.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

  1. Szkoła Podstawowa nr 34              1046 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 55                961 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 79                941 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 184              909 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 71                764 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 173              736 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 44                713 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 14                684 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 190              624 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 199              551 pkt.
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3   536 pkt.
  12. Szkoła Podstawowa nr 202              453 pkt.
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4   444 pkt.
  14. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1   413 pkt.

 

 

Tytuł Mistrza Łodzi w kategorii chłopców zdobył zespół Szkoły Podstawowej nr 55
w składzie
: Jan Grzelak, Mateusz Grzelak, Wiktor Reszke, Marcin Staszewski, Collin Trzepałkowski, Stanisława Zając;

nauczyciel – mgr Daniel Rutkowski,

Dyrektor Szkoły – mgr Anna Rytwińska.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

  1. Szkoła Podstawowa nr 55                   853 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa nr 44                   779 pkt.
  3. Szkoła Podstawowa nr 79                   757 pkt.
  4. Szkoła Podstawowa nr 162                 746 pkt.
  5. Szkoła Podstawowa nr 184                 699 pkt.
  6. Szkoła Podstawowa nr 14                   687 pkt.
  7. Szkoła Podstawowa nr 199                 680 pkt.
  8. Szkoła Podstawowa nr 202                 633 pkt.
  9. Szkoła Podstawowa nr 34                   573 pkt.
  10. Szkoła Podstawowa nr 190                 511 pkt.
  11. Szkoła Podstawowa nr 45                   517 pkt.
  12. Szkoła Podstawowa nr 166                 422 pkt.
  13. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4      352 pkt.

wyniki szczegółowe zawodów 

 

Uczennice SP 34 i SP 55 oraz uczniowie SP 55 będą reprezentowali Łódź w finale wojewódzkim czwórboju, który odbędzie się 31 maja br. w Bełchatowie

 
 
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - ID
 
W dniu 19.01.2018 odbył się III rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych w hali AZS Łódź, ul. Lumumby 22/26. Dziewczęta rywalizowały w dwóch konkurencjach: skok w dal, bieg na 600m. Chłopcy natomiast skakali wzwyż.
 
Punktacja III rzutu Ligi Dziewcząt:
1. Szkoła Podstawowa nr 55     763 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 34     708 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 79     626 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122   451 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     412 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116    156 pkt.
 
Punktacja III rzutu Ligi Chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 55     480 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 79     433 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 34     427 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 23     362 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 122    355 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116    276 pkt.
 
Klasyfikacja po III rzutach
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 55    2559 pkt.
1. Szkoła Podstawowa nr 34    2504 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 79   2270 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122     2129 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23      1523 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116     561 pkt
 
Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 55    2086 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 79    1944 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 34    1749 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122      1527 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23        1370 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116       927 pkt
 
 
Liga Lekkoatletyczna Szkół Podstawowych - ID
 
W dniu 29 września na stadionie AZS Łódź rozegrany został I rzut Ligi LA. Na starcie stanęło 6 zespołów dziewcząt i tyle samo chłopców.
 
Klasyfikacja po I rzucie:
Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa nr 55    1006 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 79     942 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 122   895 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 34     853 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     500 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   231 pkt.
 
Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 55     677 pkt.
2. Szkoła Podstawowa nr 34     618 pkt.
3. Szkoła Podstawowa nr 79     548 pkt.
4. Szkoła Podstawowa nr 122   542 pkt.
5. Szkoła Podstawowa nr 23     530 pkt.
6. Szkoła Podstawowa nr 116   401 pkt.
 
 
60 m dziewcząt:
Klasa VI
1. Karbownik Małgorzata    9,18 (SP 34)
2. Jóźwiak Lena                9,26 (SP23)
3. Lubnauer Julia               9,38 (SP 79)
 
Klasa V
1. Jóźwiak Julia                9,48 (SP 55)
2. Wiśniewska Julia           9,50 (SP 34)
3. Jaskóła Lena                9,52 (SP 55)
 
Klasa IV
1. Dryzek Inka                 9,59 (SP 79)
2. Kozłowska Ida             9,84 (SP 79)
3. Marczyk Julia               9,89 (SP 116)
 
60 m chłopców
Klasa VI
1. Kobus Bartosz             8,51 (SP 55)
2. Stanisławski Szymon     8,96 (SP 34)
3. Olszewski Krystian        9,06 (SP 23)
 
Klasa V
1. Kunicki Kacper             9,16 (SP 23)
2. Brylski Kacper              9,33 (SP 23)
3. Walichowski Tadeusz     9,45 (SP 122)
 
Klasa IV
1. Leszczyński Fabian       9,59 (SP 122)
2. Stanisławski Dominik    9,72 (SP 34)
3. Biernat Kacper            9,91 (SP 79)
 
Skok w dal dziwecząt
Klasa VI
1. Karbownik Małgorzata   4,26 (SP 34)
2. Lubnauer Julia             3,90 (SP 122)
3. Strzelińska Natalia        3,73 (SP 122)
 
Klasa V
1. Jaskóła Lena               3,90 (SP 55)
2. Śpiewak Hanna            3,70 (SP 122)
3. Jóźwiak Julia               3,65 (SP 55)
 
Klasa IV
1. Dryjek Inka                 3,67 (SP 79)
2. Pawlak Zuzanna           3,52 (SP 55)
3. Bartoś Aleksandra        3,50 (SP 79)
 
Rzut piłeczką palantową chłopców
Klasa VI
1. Kobus Bartosz            52,00 (SP 55)
2. Simiński Jędrzej           44,20 (SP 55)
3. Banaś Maciej              42,40 (SP 34)
 
Klasa V
1. Żurowski Kacper          41,40 (SP 23)
2. Jóźwiak Adam             38,00 (SP122)
3. Tryznno Maks             35,80 (SP 55)
 
Klasa IV
1. Marcjanek Filip               41,40 (SP 79)
2. Stanisławski Dominik       34,60 (SP 34)
3. Michaś Mikołaj               32,00 (SP 79)
 
 
Mistrzostwa Łodzi w Sztafetowych Biegach Przełajowych
 
Zawody odbędą się 12 października 2017 w Lesie Łagiewnickim (biuro zawodów SP 61). W pierwszym biegu na dystansie 8 x 1200 m zmierzą się uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (9:30). Jako ostatnie wyruszą na trasę zespoły rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci, o godzinie 15:00.
 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.